Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İL BAŞKANI ERDOĞAN’IN ONAYINI BEKLİYOR

AK Parti Düzce İl Başkanının belirlenmesi için Ankara’dan heyet geldi. AK Parti, Mustafa Keskin’in istifasıyla boşalan İl Başkanlığı koltuğu için temayül yoklaması yapıyor.

16.01.2023 - 11:41
Güncelleme 16.01.2023 - 13:27
Haber Merkezi

Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Düzce İl Başkanının belirlenmesi için Trabzon Milletvekili Adnan Günnar ve Karadeniz Bölge Koordinatörü Yahya Çelik’i görevlendirdi.

Düzce’ye gelen Günnar ve Çelik parti mensupları ile tek tek görüşüyor. Adnan Günnar, İl Başkanının Düzce’nin genel kanaatleri doğrultusunda belirleneceğini söyledi. 

“ERDOĞA’NIN ONAYI İLE KISA SÜREDE BELİRLENECEK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı ile Düzce İl Başkanının en kısa zamanda belirleneceğini söyleyen Adnan Günnar “Temayülümüz hayırlara vesile olsun. AK Parti Düzce İl Başkanımız milletvekili aday adaylığı için istifa etti.

Bizde Genel Başkan Yardımcımız Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir’in görevlendirmesiyle yeni il başkanını belirleme sürecinde temayül için Düzce’ye geldik.

İnşallah toplantımızdan hayırlı bir sonuç çıkacak. Yapacağımız görüşmeler neticesinde AK Parti İl Başkanını belirlemeyi planlıyoruz. Yakın bir zamanda Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı ile birlikte Düzce AK Parti İl Başkanı belirlenecek” dedi. 

“SÜRECİ HIZLI ŞEKİLDE TAMAMLAYACAĞIZ”
İl başkanının belirlenmesinde Düzce’nin genel kanaatlerinin dikkate alınacağını ifade eden Günnar “AK Parti’nin başarısındaki en büyük pay teşkilat üyeleri. Her şey vatanımız, milletimiz, bayrağımız için. İstişareler devam edecek. Kimin il Başkanı olacağını Düzce’nin genel kanaatleri belirleyecek. Bu sürecin hızlı şekilde tamamlanmasını istiyoruz” diye konuştu.


Editör: D. Karpuz
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar