Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KESKİN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı ile görevinden istifa ederek milletvekili aday adaylığını açıkladı.

12.01.2023 - 13:01
Güncelleme 12.01.2023 - 23:29
Haber Merkezi

İddialı konuşan Keskin, 2023 seçimlerinde 3-0, 2024 seçimlerinde ise 10-0 yapacaklarını söyledi. 

TEŞKİLAT MENSUPLARINA TEŞEKKÜR
İl ve Merkez İlçe Başkanlığı sürecinde teşkilat mensupları ile birlikte çok çalıştıklarını söyleyen Keskin “AK Parti'de 6 yıl merkez ilçe başkanlığı, 4 yılda il başkanlığı görevini yürüttüm. Nefsimizi ayaklar altına alacağız millete hizmetkarı olacağız demiştim. Tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımız ile birlikte çok çalıştık.

Düzce’de 2019 yılından bu yana çok ciddi felaketler yaşandı. Sel ve deprem felaketi geçirdik. Pandemi atlattık. Teşkilat mensuplarımız Genel Merkezimizden aldıkları tüm talimatları yerine getirdiler. Merkez ve ilçelerde çok çalışarak Ankara’dan tüm istediklerimizi aldık” dedi. 

ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Mustafa Keskin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla aday adaylığını açıkladığının altını çizerek “Bu makamlar gelip geçici. AK Parti 2023 yılı seçimlerine giderken Cumhurbaşkanımız liderliğinde oluşturulan komisyon hangi il başkanlarını istifa edeceğini belirledi.

Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle bizde milletvekili aday adayı olmak için görevimizden istifa ettik. Allah nasip ederse, Düzceliler onay verirse inşallah görevimize milletvekili olarak devam edeceğiz. Ancak her zaman önemli olan davaya hizmet etmek” diye konuştu.  

KESKİN İDDİALI KONUŞTU
İddialı konuşan Keskin 2023 seçimlerinde 3-0, 2024 seçimlerinde ise 10-0 yapacaklarını vurgulayarak “Ben inanıyorum ki Düzce özellikle 2023 yılı seçimlerinde sayın Cumhurbaşkanımıza hatırı sayılır bir destek verecek. Düzce olarak rekor kıracağız. Cumhurbaşkanımızın arkasında dimdik duracağız. Genel Merkezimiz Düzce’yi bizden daha iyi analiz ediyor. Bu analizler çerçevesinde milletvekili adayları belli olacak.

Önümüzdeki Şubat ayında aday adaylığı başvuru süreci başlayabilir. Mart ayı içerisinde adaylar açıklanabilir. Bu süreç hızlı şekilde devam edecek. Bizim ilk hedefimiz 2023 yılı seçimlerinde Düzce’de 3 – 0 yapmak. 2024 seçimlerinde de inanıyorum 10 – 0 yapacağız” şeklinde açıklama yaptı.


Editör: D. Karpuz
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar