Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

43 YILDIR BU ÇİZGİ HİÇ BOZULMADI

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, gazetemizin 43.yıldönümünü kutlayarak “ Düzce’mizin en köklü yerel basın medyası olan Düzce Damla Gazetesi çizgisini hiç bozmadı. Belli çizgide giden bir medya olmak kolay değil” dedi

43 YILDIR BU ÇİZGİ HİÇ BOZULMADI
10.01.2023 - 13:46
Güncelleme 11.01.2023 - 22:13
Haber Merkezi

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan  Şengüloğlu, başkan yardımcıları  Dilale Seyyar , Mehmet Gül, Selim Özdemir, ile gazetemize tebrik ziyareti gerçekleştirdi. 

Gazetemiz Sahibi Asu Beşer Karpuz’a başarı dileklerinde bulunan Hasan Şengüloğlu, Gazetemizin en köklü yerel basını olduğuna dikkat çekerek  " AK  Parti Merkez Düzce teşkilatı olarak Düzce’mizin en köklü yerel basın medyası olan Düzce Damla Gazetesini ziyarete geldik . 

Dile kolay 43 sene kimine göre ömür demek. Bu anlamda Düzce’de  43 yıldır çizgisini bozmadan, belli çizgide giden bir medya olmak kolay değil . 

Sizleri tebrik ediyorum.  Nice senelere. Babanızdan sizlere geldi , inşallah evlatlarınıza kadar gider. Çizginizi bozmadan bu geleneği sürdürürsünüz. Takip ettiğimiz güzel bir medya kuruluşu.Rabbim daha nice senelere ulaşmak nasip etsin” dedi.

Asu Beşer Karpuz , ziyaretten  duyduğu memnuniyeti  ifade ederek Hasan Şengüloğlu'na teşekkür etti. 


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.