Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

2022 MUHABBET GECESİ İLE UĞURLANDI

Düzce Belediyesi, 2022 yılını geride bırakmaya saatler kala toplumun her kesimini kültürel etkinliklerle buluşturmayı sürdürüyor. Düzceliler, bu çerçevede düzenlenen ‘Muhabbet Yolu Gecesi’ ile dolu dolu manevi bir gece yaşadı.

2022 MUHABBET GECESİ İLE UĞURLANDI
31.12.2022 - 13:20
Güncelleme 31.12.2022 - 16:02
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen kültürel etkinliklerde Düzce’ye gelen İlahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Karataş, Kur’an-ı Kerim Güzel Okuma Dünya Birincisi Hafız Mehmet Bilir ve Tasavvuf Sanatçısı Sedat Uçan, Düzcelilere unutulmaz bir gece yaşattı.

18 Temmuz Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen, vatandaşların büyük ilgi gösterdiği etkinliğe Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün yanı sıra protokol üyeleri de katılım sağladı.


Program, Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Dünya Birincisi Hafız Mehmet Bilir’in Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Tasavvuf Müziği sanatçısı Sedat Uçan söylediği ilahiler ile geceye renk katarken, Uçan’ın ardından İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi, İlahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Karataş sohbeti ile katılımcılara önemli bilgiler aktardı. Muhabbet Yolu Gecesi programı, konuklarla hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.


Editör: E. Yılmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.