Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“KÜÇÜK VE KORUNAKLI YAPILAR TERCİH EDİN”

Deprem sonrasında yapılan çalışmalar köy ve mahalle muhtarlarına anlatıldı. Düzce Valisi Cevdet Atay, köylerde küçük, korunaklı yapıların tercih edilmesini istedi. Ayrıca muhtarlara köylere inşa edilecek camiler için proje örnekleri gösterildi.

“KÜÇÜK VE KORUNAKLI YAPILAR TERCİH EDİN”
22.12.2022 - 13:33
Güncelleme 22.12.2022 - 13:35
Haber Merkezi

Vali Atay başkanlığında, Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları, AFAD yetkilileri, birim müdürleri ve muhtarların katılımıyla Düzce’de yaşanan deprem sonrası yürütülen çalışmaların değerlendirildiği bir toplantı düzenlendi. 


Toplantıda konuşan Vali Cevdet Atay muhtarlardan özellikle köylerde küçük ve korunaklı yapıları teşvik etmelerini isteyerek “Hem köyünüzde yaşayan vatandaşların hakkı hem de tüyü bitmemiş yetimin hakkı ve hem de memleketteki herkesin hakkını düşünerek çok büyük yapılardan ziyade daha korunaklı, daha güzel ve köye yakışır yapılar olması hepimizin tercihidir” dedi. 


Toplantıda muhtarlara mahalle ve köylere inşa edilebilecek cami proje örnekleri gösterildi. Daha sonra muhtarların istek ve şikayetleri dinlendi.


Editör: E. Yılmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar