Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÖZLÜ’DEN 3 SORU

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü İYİ Partili yöneticilere 3 soru yöneltti. İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ise Özlü’yü sorularını yanıtlamak için canlı yayına davet etti.

ÖZLÜ’DEN 3 SORU
21.12.2022 - 10:05
Haber Merkezi

Faruk Özlü sosyal medya hesabı üzerinden İYİ Partili yöneticilere 3 soru yöneltti. Özlü paylaşımında “İyi Partili yöneticilere ve İyi Partili seçmene samimi duygularla üç soru sormak istiyorum:

            1. Millet İttifakı iktidarda olsa; CHP ile birlikte İyi Parti Ayasofya’yı ibadete açabilir mi?

            2. CHP ile birlikte İyi Parti İmam Hatip Okulları mezunlarının üniversite giriş sınavlarındaki katsayı eşitsizliğini kaldırabilir mi?

            3. Taksim’e o güzel camiyi ittifak lideri CHP’ye rağmen yaptırabilir mi?” dedi.

            Paylaşıma yanıt veren İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er Özlü’yü canlı yayına davet ederek “Bizlere sorduğunuz bu soruları tartışmak ve kamuoyunu geniş kapsamlı olarak aydınlatmak adına sizi belirleyeceğiniz bir yerel veya ulusal kanalda canlı yayına davet ediyorum. Karşılıklı konuşup bu ve benzeri konularda hemşerilerimize de bize soru sorma fırsatı verelim. Samimi önerimdir. Değerlendirmenizi ve olumlu dönüş yapmanızı umuyorum” şeklinde açıklama yaptı.

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar