Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE BELEDİYESİ TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU

Düzce Belediyesi, Türkiye’nin önde gelen Sosyal Medya Kullanımı Platformlarından biri olan Boom Social tarafından Kasım ayı baz alınarak yapılan Sosyal Medya Kullanım Performans Analizinde 51 il belediyesi arasında genel performans değerlendirmesinde Türkiye 1.'si oldu.

DÜZCE BELEDİYESİ TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU
7.12.2022 - 15:15
Güncelleme 7.12.2022 - 15:52
Haber Merkezi

      Projeleri ile bir çok şehre rol model olan, Sosyal ve Kültürel Projeleriile de adından sıkça söz ettiren Düzce Belediyesi, üstün performansınıresmi sosyal medya hesaplarına da yansıttı. Düzce Belediyesi Basın,Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü tarafından yönetilen sosyal medyahesapları 50 il belediyesini geride bırakarak genel sıralamada birincioldu.     Belediye hizmetlerinin yanı sıra, kentin doğal güzelliklerini ve doğalyaşam alanlarını da sosyal medya takipçileriyle buluşturan DüzceBelediyesi bu başarısını 51 il belediyesi arasında birincilikletaçlandırdı.     Ölçüm şirketinin raporuna göre Düzce Belediyesinin Facebook hesabı 20bin 315, Twitter hesabı 4 bin 587, İnstagram hesabı ise 126 bin 507etkileşim aldı.

Düzce Belediyesinin sosyal medya hesapları toplamda 151bin 409 etkileşim alarak Türkiye sıralamasında birinci olmayı başardı.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.