Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE'YE 20 MİLYON TL DAHA KAYNAK AKTARILDI

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, “Düzce Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na 20 milyon TL daha ilave kaynak aktardık” dedi.

DÜZCE'YE 20 MİLYON TL DAHA KAYNAK AKTARILDI
3.12.2022 - 16:50
Haber Merkezi
1

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Düzce'de yaşanan depremde zarara uğrayan hanelere ilişkin tespit çalışmalarına devam ediyoruz. Hasar tespit çalışmaları tamamlanan hanelere eşya zararı yardımı yapılabilmesi amacıyla Düzce Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na 20 milyon TL daha ilave kaynak aktardık” ifadelerini kullandı.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Sevgi
    Sevgi
    3.12.2022 21:56

    Sayın Bakanım ın dikkatine. Attaürk ilk öğretim Okulu. İstiklal cad. Okul giriş kapı karşısında 5 katlı bina. Alt balkon kolonları. Erimiş. Ve patlak. Çatıdan tuğlalar düşmüş. Zamanında öğretmenler şikayet etmişti. Öğrencilere zarar verir diye. 99 depreminde son 2 katı yıkım kararı var olan bina yı inceleyin. Şimdi görevliler kime hizmet ediyorsa sağlam demişler. Allah'ın seviyprsanız. O bina yıkılması. Korkudan kimse kalmıyor.