Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SOYLU'DAN SANAYİCİLERE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdoğan Bıyık ve protokol üyeleri ile birlikte depremde hasar gören yapıları yerinde inceleyerek, depremden etkilenen sanayicilere geçmişolsun dileklerini iletti.

 SOYLU'DAN SANAYİCİLERE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
26.11.2022 - 16:13
Haber Merkezi

     Soylu ilk olarak 2. OSB’de faaliyetlerini sürdüren Düzce Cam firma yetkilisi Kasım Aktaş’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

        Düzce Cam fabrikası depremde büyük hasar gördü. Bakan Soylu firmanın zararını yerinde tespit etmek üzere fabrikaya ziyaret gerçekleştirdi.

      Ziyaret ile ilgili bilgi veren Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdoğan Bıyık, her zaman üyelerinin yanında olduklarının altını çizerek “Devletimiz tüm imkanlarıyla sahaya en kısa zamanda inmiş ve hasar tespit çalışmalarına başlamıştır. Yaralar en kısa sürede sarılacaktır. Düzce depremi dolayısıyla zarar gören tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Düzce Ticaret ve Sanayi odası olarak, üyelerimizin her zaman yanındayız” dedi.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.