Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ZEYNEP’İN PARK HAYALİ GERÇEK OLDU  

Düzce’nin köylerine çocuk oyun parkları kuruluyor. Zeynep istedi ilk oyun parkı Naşlar Köyüne kuruldu. AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin yılbaşına kadar 120 çocuk parkının daha hizmete sunulacağını söyledi.

14.11.2022 - 12:51
Güncelleme 14.11.2022 - 13:09
Haber Merkezi

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki AK Parti heyeti geçtiğimiz aylarda yapılan köy ziyaretleri programında gittiği Yığılca Naşlar köyünde oyun parkı bulunmadığını dile getiren Zeynep’e söz vermişti.

Kısa sürede yapılan çocuk oyun parkını ve Zeynep’i ziyaret etmek isteyen heyet Naşlar köyüne program düzenledi.

 Programda açıklama yapan, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin "Bildiğiniz gibi bu yaz döneminde vekilimizle beraber düzenlediğimiz köy gezilerinde bu köyümüze gelmiştik. Burada Zeynep kızımız bizden çocuk oyun parkı istemişti. Çok şükür oyun parklarımız Düzce’miz’de kurulmaya başladı. İnşallah yıl başına kadar Düzcemizde 120 adet çocuk oyun parkı köylerimize kurulacak” dedi.

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır verilen sözün yerine getirilmesinden duyduğu memnuniyeri dile getirdi. Çakır  iktidar tarafından her köye bir park yapılacağını, Zeynep’in de bu çalışmanın sembolü olduğunu söyledi.


Editör: E. Varol
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.