Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

55 BİN ÜYEYİ GEZİYORLAR

AK Parti Düzce İl Teşkilatı üye ziyaretlerine hız verdi. 55 bin üyeyi gezen partililer Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını iletti. Talep ve önerileri de dinleyen heyet, yeni üye kayıtları yaptı.

5.11.2022 - 11:36
Güncelleme 5.11.2022 - 12:27
Haber Merkezi

Düzenlenen programa AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden ve Teşkilat Mensupları katıldı.

Çay Mahallesi üye ziyaretlerinde açıklama yapan İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti’nin en önemli mihenk taşlarının üyeler olduğunu vurgulayarak “AK Parti Teşkilatları olarak üye ziyaretleri yapıyoruz. Üyelerimizle sohbet ediyoruz. Taleplerini soruyoruz. Üyelerimiz de Cumhurbaşkanımıza karşı samimiyetini, AK Parti’ye muhabbelerini dile getiriyorlar. AK Partinin en büyük mihenk taşları üyeleridir. Düzce İlinde de yaklaşık 55 bin üye davasına sahip çıkıyor.Sayın Cumhurbaşkanımıza sahip çıkıyor. Böyle bir davanın, böyle bir partinin üyesi olmaktan da gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu. HABER MERKEZİ


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.