Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“PKK’NIN CİNAYETLERİNE DEĞİNMEMEK İKİYÜZLÜLÜK”

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, kadına şiddet ile ilgili mangalda kül bırakmayanların PKK’nın kadın ve çocuk cinayetlerine asla değinmediklerini belirterek “Bu ikiyüzlülüktür” dedi.

3.11.2022 - 12:59
Güncelleme 3.11.2022 - 13:00
Özel Haber

Keşir, terörü bitirmek için yapılan tüm operasyonların aynı zamanda kız çocuklarını kurtarmayı hedeflediğini vurguladı.

Terör örgütünün kadın ve çocuklara yönelik uyguladığı şiddetin Birleşmiş Milletler ve Uluslararası Af Örgütü raporlarına yansıdığını kaydeden Keşir “PKK’nın kadın ve çocuk cinayetlerine değinmeyen herkes şunu bilmeli. Bugünü kadar kadına şiddet ile ilgili mangalda kül bırakmayanlar, Birleşmiş Milletler ve Uluslararası Af Örgütü raporlarına giren çocuk cinayetlerini, intiharları, istismarları, tecavüzleri bir kere olsun konuşmadılar ve görmediler. Bu ikiyüzlülüktür” dedi.

Ayşe Keşir, sınır ötesi operasyonları dahil, terörü bitirmek için yapılan tüm operasyonların aynı zamanda kız çocuklarını kurtarmayı amaçladığını dile getirdi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.