Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“BASIN KENDİMİZİ DUYURMA KANALIMIZ”

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz, basının önemine dikkat çekerek “Basın bizim kendimizi halka duyurma kanalımız” dedi.

“BASIN KENDİMİZİ DUYURMA KANALIMIZ”
22.10.2022 - 10:02
Güncelleme 22.10.2022 - 17:37
Özel Haber

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz, Halkla İlişkiler Sorumlusu Aynur Avcı, yardımcısı Aslı Korkmaz ve Medya Sorumlusu Feriha Arslan 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret etti.

Şulenur Kubilay Yılmaz basının yapılan çalışmaları duyurma noktasında önemlibir görev üstlendiğini belirterek “Kadının siyasette var olması ne kadar önemliyse basının varlığı da o kadar önemli. Basın bizim kendimizi halka duyurma kanalımız. Bu sebeple bu ayağı sağlam tutmamız gerekiyor. Basın bizim için çok kıymetli. Tüm insanlık için öyle. 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününüz kutlu olsun” dedi.

Gazetemiz sahibi Asu Beşer Karpuz ziyaretlerinden ötürü AK Parti Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz ve ekibine teşekkür etti.

 

 

 


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.