Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SEÇMEN EKONOMİ DİYOR

Yaklaşan seçimler öncesinde Düzce’de tüm siyasi partilerin temsilcileri sahaya indi. Sorunların çözüm noktasında önemli sözler veren partililer aynı zamanda nabız yokluyor. Esnaf ziyaretleri de yapan partililerin en çok aldığı talep ise ekonomik sıkıntıların giderilmesi.

SEÇMEN EKONOMİ DİYOR
20.10.2022 - 10:28
Güncelleme 20.10.2022 - 16:57
Özel Haber

n Seçim çalışmaları tüm ülke genelinde olduğu gibi Düzce’de de hızlandı.

Tüm siyasi parti temsilcileri oy potansiyelini arttırmak için yoğun çaba harcıyor. Esnaf ve ev ziyaretleri yapılıyor. Sivil Tolum Kuruluşları ile temas kuruluyor.

Çarşı pazar gezen siyasiler talep ve sorunları da dinliyor.

DÜZCELİNİN BEKLENTİSİ

Düzceli’nin yetkililerden beklentisi; ekonomik sorunlara bir an önce çözüm bulunması, istihdamın arttıracak projelerin hazırlanması, eğitim alanındaki eksiklerin giderilmesi ve sosyal aktivitelerin daha etkin hale gelmesi. Oy potansiyelini arttırmak isteyen partilerin tüm bu taleplere yanıt verecek bir kampanya ile seçmenin karşısına çıkması gerekiyor. Haber - Yorum: Elif Varol


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.