Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

8 KÖY GEZİP DERT DİNLEDİLER

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve  İl Başkanı Mustafa Keskin beraberindeki AK Parti heyeti merkeze bağlı 8 köyü gezerek vatandaşların sıkıntı ve taleplerini yerinde dinledi.

8 KÖY GEZİP DERT DİNLEDİLER
18.08.2022 - 13:41
Haber Merkezi

Merkeze bağlı Hacıaliler, Gümüşpınar, Altınpınar, Doğanlı, Muncurlu, Yeşilçam, Kirazlı ve Gökçe köylerini ziyaret eden ekip, köy muhtarları, köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.

 AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, köyziyaretlerinde eksikleri yerinde görme fırsatı bulduklarını belirterek “Köy ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Burada hemşerilerimizle bir arada oluyoruz. Yaptığımız çalışmalar ve çözdüğümüz sorunları istişare ediyoruz. Beklentileri konuşuyoruz. Hep beraber bir takım olarak gittiğimiz bölgelere ait sorunları tüm teşkilatımızla birlikte görme fırsatı buluyoruz. Bizim açımızdan çok verimli olan bir program gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuştu.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, köylerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yazılan mektubu vatandaşlara ilettiklerini belirterek “Teşkilat çalışmalarımızda köylerimizin sıkıntılarını, dertlerini dinliyoruz. Yaptıklarımızı yapamadıklarımızı olanca şeffaflığıyla anlatıyoruz. Tüm insanlarınızla bir olmaya gayret ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın mektubunu iletiyoruz” dedi.


Editör: E. Varol