Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

21. YILA ÖZEL MEKTUP

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Düzcelilere 21 kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mektup gönderdi. Mektubunda 2023 seçimlerinin kritik öneme sahip olduğunun altını çizen Erdoğan, Düzcelilerden destek istedi.

21. YILA ÖZEL MEKTUP
16.08.2022 - 10:14
Özel Haber

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yazılan mektubu Düzcelilere dağıttı. Erdoğan mektubunda Düzcelilere “Kuruluşundan beri girdiği her seçimden birinci çıkan AK Parti olarak, 2023'te yapılacak Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimlerinde bir kez daha desteğinize talibiz. İnşallah partimizin bir sonraki kuruluş yıl dönümü mutluluğunu, ülkemizi hedeflerine bir adım daha yaklaştırmış bulunmanın gururuyla, yine hep beraber yasayacağız” ifadelerine yer verdi. 

Erdoğan, mektubunda şu ifadelere yer verdi:

Sizi en kalbi duygularımla, muhabbetle selamlıyorum.

Bundan 21 yıl önce, 14 Ağustos 2001 tarihinde, AK Partimizin resmi kuruluşunu tamamlayarak, milletimize hizmete ve Ülkeyi yönetmeye talip olmuştuk.

"BİR OLDUK 21 OLDUK" şiarı ile çıktığımız bu yolda, ilk günkü heyecanla yolumuza devam ediyoruz.

Hamdolsun milletimiz de, kuruluşumuzun üzerinden 16 ay geçmeden girdiğimiz ilk seçimde, partimizi açık ara farkla iktidara getirerek bize olan güvenini göstermiştir.

Türkiye'nin;

Vesayetin sancılarıyla kıvrandığı

Geri kalmışlığın yükünün altında ezildiği

istikrar ve güvensizlik bataklığında çırpındığı

Dört bir yandan hak ve özgürlük taleplerinin yükseldiği

Velhasıl tarihin en bunalımlı dönemlerinden birini yaşadığı bir süreçte üstlendiğimiz bu ağır sorumluluğun

hakkını vermek için gece gündüz çalıştık. Bugün geriye dönüp baktığımızda, 20 yılda asırlık bir

demokrasi ve kalkınma hamlesi gerçekleştirdiğimizi memnuniyetle müşahede ediyoruz.

Eğitimden sağlığa, güvenlikten adalete, ulaşımdan enerjiye, sanayiden spora her alanda Türkiye'nin sadece eksiklerini gidermekle kalmadık, gelecekte yapacağı atılımların da altyapısını kurduk. Şimdi bu güçlü altyapının üzerinde 2023 hedeflerimizi hayata geçirerek ve 2053 vizyonumuzu inşa ederek ülkemize ve milletimize verdiğimiz sözlerin tamamını yerine getirmek istiyoruz. Bunun için 2023 seçimleri kritik öneme sahiptir.

Kuruluşundan beri girdiği her seçimden birinci çıkan AK Parti olarak, 2023'te yapılacak Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimlerinde bir kez daha desteğinize talibiz. İnşallah partimizin bir sonraki kuruluş yıl dönümü mutluluğunu, ülkemizi hedeflerine bir adım daha yaklaştırmış bulunmanın gururuyla, yine hep beraber yasayacağız. Ülkemizin bugüne kadarki tüm meselelerini nasıl çözdüysek, bugünkü sıkıntılarına da yine biz çare olacağız.

Partimize bugüne kadar oyları ve dualarıyla destek olan herkese şükranlarımı sunuyorum.


Editör: E. Varol