Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KESKİN BAŞKAN ÖZLÜ’YÜ ÖVDÜ

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, eski sanayi çarşısındaki kentsel dönüşüme uğrayacak olan alandaki esnafların dükkansız kalmaması için  düğmeye basıldığını söyledi. Keskin “ Bu dükkanlarda yapılmadan, teslim edilmeden eski sanayi çarşısının yıkımına başlanmayacak” dedi.

14.08.2022 - 10:00
Güncelleme 13.08.2022 - 20:02
Haber Merkezi

KIMSE DÜKKAN SAHIBI OLAMADIM DEMEYECEK

Keskin açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Düzce sanayi sitesinde belediyemizin sanayi sitesi için bir adımı oldu Bende Düzce sanayi esnafı olduğum için biliyorum, bu milletin yaklaşık 40 yıldan beri bekleyen bir sanayi çarşısı yeni dükkân özlemi vardı. Burada tabi ki bir kooperatif vardı, yapıldı edildi. Hepsinden Allah razı olsun. Ama Düzce Belediyemiz, Çevre Şehircilik ve İklim Bakanlığımız, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımız bu işe elini attı.

Burada eski sanayi çarşısındaki kentsel dönüşüme uğrayacak olan alandaki esnafların dükkansız kalmaması için bugün düğmeye basıldı. İnşallah bir yıl içerisinde yeni dükkanlarımız olacak ve burada Düzce Belediyesi bu işten sorumlu. Düzce Belediyesi ile el ele vererek yeni dükkanlarımıza inşallah kavuşacağız. Önemli bir gelişmeydi.

Buradaki dükkanlar gerçekten modern bir sanayi sitesi, çatılarında güneş enerji sistemleri, sanayi çarşısındaki, kreşi, mescidi tüm yaşam alanlarıyla birlikte bir konsept olarak başlanacak. Şunu kimse unutmasın, eski sanayi çarşısında kimse dükkan sahibi olamadım demeyecek. Bu dükkanlarda yapılmadan, teslim edilmeden eski sanayi çarşısının yıkımına başlanmayacak. Herkes bundan emin olsun.

Keskin ayrıca Ulaşımıyla, çöp sorunuyla Düzce Belediyesinin merkeze ve Düzce’ye iyi bir hizmet verdiğini dile getirdi.

 


Editör: A. Beşer Karpuz
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar