Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BİR GÜNDE YEDİ KÖY GEZDİLER

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki AK Parti heyeti merkeze bağlı 7 köyü gezerek vatandaşların sıkıntı ve taleplerini yerinde dinledi.

BİR GÜNDE YEDİ KÖY GEZDİLER
13.08.2022 - 15:02
Güncelleme 13.08.2022 - 15:04
Haber Merkezi

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Milletvekili Fahri Çakır ve beraberindeki heyet vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Düzenlenen köy programına AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Başkan Vekili Fazlı Koç ile İl Genel Meclis Üyeleri Dursun Ay, Şükrü Sert ve Hasan Aktürk katıldı. Merkeze bağlı Yeni Taşköprü, Mamüre, İslahiye, İstilli, Bahçeköy, Karadere Hasanağa ve Bostanlık köyleri ziyaret ederek, muhtar, köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.

İslahiye Köyü Caminde Kılınan Cuma namazının ardından açıklama yapan Keskin “ Düzce merkez köylerini geziyoruz.  Cuma namazımızı kıldık. Köylerimizi sayın Vekillerimle, teşkilat mensubu arkadaşlarımızla dolaşıyoruz. Burada köylerimizin, vatandaşlarımızla birlikte dertlerini, eksiklerini tamamlanmış hizmetleri, yarım kalan hizmetleri hepsini takip ediyoruz. Hamt olsun Allah’a ki insanlarımızla iç içe, muhabbet ederek, sayın Cumhurbaşkanımızın yolunda AK Partimizin, Cumhur İttifakımızın her şeyi anlatıyoruz, her şeyi konuşabiliyoruz. Burada ben başta köy muhtarları olmak üzere, tüm köy sakinlerine, bizi kabul eden, bize gönlünü açan, sofralarını açan bu millete çok teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun” dedi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, eski sanayi çarşısındaki kentsel dönüşüme uğrayacak olan alandaki esnafların dükkansız kalmaması için  düğmeye basıldığını belirterek “ Buradaki dükkanlar gerçekten modern bir sanayi sitesi, çatılarında güneş enerji sistemleri, sanayi çarşısındaki, kreşi, mescidi tüm yaşam alanlarıyla birlikte bir konsept olarak başlanacak. Şunu kimse unutmasın, eski sanayi çarşısında kimse dükkan sahibi olamadım demeyecek” diey konuştu.

 Keskin AK Parti iktidarında özellikle belediye çalışmalarında son dönemde tamamlanamayan işleri teker teker çözeceklerini ifade ettiği konuşmasında şunları söyledi:

  Köylerde özel idaremiz gerçekten de diğer illere göre, beton santrali olsun, asfalt plentleri olsun, kendi çakıl ocakları olsun, kendi işini kendisi gören ender illerden birisi. Asfaltlama noktasında da Özel İdare olarak çok başarılıyız. Yüzde 95 grup yolları tamamlanmış, ana yolları tamamlanmış bir Düzce’den bahsediyoruz. İnşallah daha da ileriye getirip bu hizmetleri halkımızın karşısına alnı açık bir şekilde 2023 seçimlerine girmiş olacağız. Ben bu insanlardan da AK Partiye olan, Cumhurbaşkanımıza olan muhabbetten de eminim. Hepsinden Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

Düzce Millet Vekili Fahri Çakır yaptığı konuşmada, “ merkezimize bağlı güzide köylerimizden İshaliye Köyündeyiz.  Bu köyde partimizle çalışan, partimizi sırtında taşıyan gençlerimiz var. Hepsi birbirinden değerli, hanımlarımız var, şimdi birazdan onlarla sohbet edeceğiz. Ben hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Aşureleri için emeği geçen herkese, özellikle teyzemize Allah razı olsun. Emeğine yüreğine sağlık diyorum.  Katkı veren herkesten Allah razı olsun.

Eski sanayinin taşınmasıyla alakalı emeği geçenlere bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Çünkü 40 yıllık bir sorunun çözülmesine ilişkin bir açıklama. Çok kıymetli kayda değer bir açıklama. AK Partimizin geldiği yer 20 yıllık bir iktidar süreci. Hiç şüphesiz burada yaptıklarımız ve yapamadıklarımız var. Yaptığımızı da yapamadığımızı da sorumluluğunu taşıyan bir iktidar mensubu olarak özellikler yaptıklarımızla oturuyoruz, vatandaşımızın daha fazlasına layık olduğunu paylaşıyoruz ” dedi.

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar