Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“BİZ SIRADAN BİR PARTİ DEĞİLİZ”

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki AK Parti heyeti  Gümüşova’nın bütün köylerini gezerek vatandaşlarla bir araya geldi. Mustafa Keskin, sıradan bir siyasi parti olmadıklarını belirterek “Bize tuzak kuranların karşısında dimdik duracağız” dedi.

11.08.2022 - 12:42
Güncelleme 11.08.2022 - 12:52
Haber Merkezi

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki heyet Gümüşova’nın 18 köyünü gezdi. Düzenlenen programda köy muhtarları, köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya gelen Keskin sıkıntı ve talepleri yerinde tespit etti.

Düzenlenen Gümüşova ilçe ziyaretine AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, İl Yönetim Kurulu Üyleri, AK Parti Gümüşova İlçe Başkanı Özgür Ören, İl Genel Meclis Başkan Vekili Fazlı Koç ile İl Genel Meclis Üyesi Necmi Kurt ve partililer katıldı.

Dereköyü’nde açıklama yapan İl Başkanı Keskin, sıradan bir siyasi parti olmadıklarının altını çizdi. Yakın zamanda AK Parti’nin kuruluş yıl dönümünü kutlayacaklarını dile getiren Keskin “Çocuklarımızın geleceği bizim sorumluluğumuzda. Bize tuzak kuranların karşısında dimdik duracağız. Biz siyasetimizi bunun üzerine oturtuyoruz. Biz sıradan bir siyasi parti değiliz. 14 Ağustos partimizin kuruluş yıl dönümü. Bu çok önemli bir tarih. Türk siyasi tarihinin kırılma noktası. Biz 21 yıl içerisinde ne badireler atlattık. Darbe girişimlerini beraber engelledik” şeklinde konuştu.

Sıkılmadık el gidilmedik kapı bırakmayacaklarını belirten, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, “Biz programımız gereği Cumhurbaşkanımızın talimatıyla köylerimiz gidip sıkmadık el çalmadık kapı bırakmamak niyetindeyiz. Allah nasip ederse bu programlara devam edeceğiz” dedi.

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar