Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SORUNLARI YERİNDE TESPİT ETTİLER

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki AK Parti heyeti Gölyaka’nın köylerini gezdi. Düzenlenen programda köy muhtarları, köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya gelen heyet sıkıntı ve talepleri yerinde tespit etti.

10.08.2022 - 11:24
Güncelleme 10.08.2022 - 11:55
Haber Merkezi

Hamamüstü köyünde açıklama yapan İl Başkanı Keskin, “2001 yılından beri bu yolda yorulmadan devam ediyoruz. Burada gördüğümüz vatandaşlarımızın eksiklerini, taleplerini dikkate alıyoruz. Cumhurbaşkanımıza olan sevgiyi, özlemi ve AK Parti’ye olan teveccühü görüyoruz.

Milletvekili Fahri Çakır ise yaptığı konuşmada “AK Parti teşkilatları hiç gidilmedik köy, sıkılmadık el bırakılmayacak. Cumhurbaşkanımızın özel talimatıyla bize  yatmak yok, tatil yok. Şimdiye kadar da yatmak gibi bir düşüncemiz asla olmadı. Gezilerimiz fındık sezonuna denk geldi. Hükümet tarafından açıklanan rakam üreticiyi memnun etti. Güzel tepkiler alıyoruz. Sorumluluk bizde. Yapılanlar ile ilgili teşekkürü, yapılacaklar ile ilgili talepleri biz kabul ediyoruz.  Köylerde her şey tastamam değil, ancak ciddi eksikler de yok” şeklinde konuştu.

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar