Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE’YE 10 HEKİM KADROSU

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir Düzce’ye 8'i uzman 10 hekim kadrosu açıldığını duyurdu.

DÜZCE’YE 10 HEKİM KADROSU
23.06.2022 - 13:26
Güncelleme 23.06.2022 - 13:34
Özel Haber

Düzce’ye 8’i uzman olmak üzere 10 hekim kadrosu açıldı. Düzce Atatürk Devlet Hastanesinin Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum ile Göğüs Hastalıkları alanlarındaki uzman tabip eksiği giderildi.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir Düzce’ye 10 hekim kadrosu açıldığını duyurdu.

Keşir, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum ile Göğüs Hastalıkları alanlarında 3 uzman hekim, Akçakoca Devlet Hastanesi’ne Göz Hastalıkları ile Anesteziyoloji ve Reanimasyon alanlarında 2 uzman hekim, Gölyaka İlçe Devlet Hastanesi ve Yığılca İlçe Devlet Hastanesi’ne 2 Uzman Aile Hekimi, Merkez Toplum Sağlığı Merkezi’ne 1 Uzman Aile Hekimi ve Akçakoca Devlet Hastanesi 2 hekim kadrosunun verildiğini açıkladı.

Keşir çocuk ve kadın hastalıkları branşlarındaki eksiğin karşılanacak olmasının sevindirici olduğunu belirterek “Hemşerilerimizin ilçelerinde yerinde sağlık hizmeti alması için çalışıyoruz. Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca’ya teşekkür ederim” dedi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar