Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

" EKONOMİK KRİZİN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ"

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın en önemli gündeminin ekonomi olduğunu söyledi. Askeri vesayetle, terörle baş ettiklerini kaydeden Keskin, ekonomik krizin de üstesinden geleceklerini belirtti. Keskin gezi parkı olaylarından örnek vererek “Dertleri havalimanı, köprü yapılmasındı. Hepsini yaptık. Daha da yapacağız” dedi. 

4.06.2022 - 10:58
Güncelleme 4.06.2022 - 11:08
Haber Merkezi

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ile beraberindeki AK Parti heyeti, Yığılca’nın köylerini gezerek köy muhtarları, köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

“AMACIMIZ DÜZCE’YE HİZMET ETMEK”


Tüm makamların geçici oluğunu vurgulayan Keskin Düzce’ye hizmet vermek istediklerini dile getirerek “Dünyada virüsle uğraşmada bir numarayız. Tüm olumsuzluklara rağmen biz Düzce’ye bir çivi çakarsak karımızdır. Düzce’de yaşayanlara Ankara’dan hizmet getirebiliyorsak, en büyük görevi yapmış oluyoruz. Biri arkamızdan Allah razı olsun derse biz bu işi yapmış oluyoruz. Yoksa Başkanlıkta geçer, vekillikte geçer hepsini at çöpe gitsin. Bize insanlık lazım, bize dua lazım. Sizler Cumhurbaşkanı’mıza destek verirseniz, bütün dünyanın karşısında Cumhurbaşkanı’mız dimdik ayakta durur” dedi. 

“DAHA ÇOK YAPACAĞIZ”


20 Yıllık AK Parti iktidarı döneminde bir çok sorunla baş ettiklerinin altını çizen Keskin şöyle devam etti: “Eğer Cumhurbaşkanı’mız olmasaydı Azerbaycan Karabağ’a giremezdi, Libya’ya giremezdi, Balkanlar’da bu kadar güçlü olamazdık, bizi boğarlardı. Tek bir yer kaldı. Türkiye’yi de yıkarlarsa bütün İslam ümmetini de yıkacaklar. Dertleri bu. İçerden de dışardan da hepsi beraber olmuşlar Recep Tayyip Erdoğan gitsin de ne olursa olsun diyorlar. Ama olmayacak. Bu millet ne derse o olacak. Bu millet tamam derse tamam diyeceğiz. Devam et derse devam edeceğiz. Bakın askerlerle uğraştık. 28 Şubat sürecinde kızlarımız üniversitelere giremezken ne diyordu generaller, bin sene sürecek bu iş diyordu. Yargıda, vesayette, terörde, bak gezi diye hepsi ayağa kalktı, İstanbul’u yakıp yıktılar. Niye yaptılar bunu? Yok efendim havalimanı yapılmasın, yok boğaz köprüsü yapılmasın. Hepsini yaptık. Daha da yapacağız.”

BİRİNCİ GÜNDEM EKONOMİ


Ekonomik krizin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın birinci gündemi olduğunu ifade eden Keskin “Şu anda tek bir şey kaldı ekonomi, ekonomiyi de kırıp atacağız. Cumhurbaşkanı’mızın birinci gündemi bu. Bunu düzelteceğiz. Zannetmeyin ki bunlardan bizim haberimiz yok, Cumhurbaşkanı’mızın haberi yok. Hepsinden haberi var. Bakın Almanya’da akrabalarınız vardır. Oradaki hayat pahalılığını, sıvı yağ kuyruklarını dinleyin. Burada biz bize yeteceğiz. Tamamlayacağız birbirimizi. Dünyanın en mükemmel insanları da değiliz. Bizim de hatalarımız var. Ama biz hep birlikte bir bütün olacağız. Derdimiz hizmet. Başka derdimiz yok. O son virajı da göreceğiz inşallah” şeklinde konuştu


Editör: E. Varol
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar