Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GÖNÜL ASUK İSTİFA ETTİ

AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk görevinden istifa etti. İstifasını AK Parti Genel Merkezi'ne sunan Asuk, görevin layığıyla yapılması adına böyle bir karar aldığını belirtti. 

GÖNÜL ASUK İSTİFA ETTİ
1.06.2022 - 16:54
Haber Merkezi

Asuk Kadın Kolları İl Yönetimi ile gayretli bir şekilde çalıştıklarını, İl Başkanı Mustafa Keskin ve Belediye Başkanımız Faruk Özlü’nün her daim kendilerine destek olduğunu belirtti. 

Kadın Kolları Başkanlığını yürütürken çalışma hayatında mesai saatlerinin eksiklerini gece yarılarına kadar çalışarak telafi etme gayretinden asla vazgeçmediğini dile getiren ASuk istifa gerekçesini şöyle aktardı: “2023 hedefine ilerlerken hem iş hayatımı, hem ailemi, hem de Kadın Kolları Başkanlığında beklenen yüksek performansı göstermem mümkün görünmüyorken görevi layığıyla yapma adına şu andan itibaren yürütmekte olduğum Düzce Kadın Kolları Başkanlığından ayrılıyorum. Çalıştığım işlerde daha verimli olmakta Düzce için hizmet olacaktır. Hayatımda yapmaktan en çok mutluluk duyduğum sosyal sorumluluk proje ve çalışmalarına da kesintisiz devam edeceğim.”

Asuk bir Ak Parti neferi olarak dün olduğu gibi bugün de ülke, Genel Başkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve parti için çalışmalara aynı ruhla aynı azimle devam edeceğinin altını çizdi.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar