Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÖZCAN’IN SÖZLERİ GÜNDEM OLDU  

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın AK Partili kadın belediye meclis üyesine yönelik sözleri sosyal medyada gündem oldu.

ÖZCAN’IN SÖZLERİ GÜNDEM OLDU   
31.05.2022 - 12:07
Güncelleme 31.05.2022 - 12:26
Özel Haber

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, belediye meclisi toplantısında AK Partili bir kadın belediye meclis üyesine "Bana niye el sallıyorsunuz, ben evli barklı adamım ayıp oluyor" demişti.

Özcan’ın videosu sosyal medyada paylaşım rekoru kırarken tepkilerde gecikmedi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik 'Ahlaksız ve çirkin ifadelerini lanetliyoruz. Siyasi ve hukuki olarak gereğini yapacağız' dedi.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ise “Oylama için elini kaldıran kadın meclis üyesine sözlü tacizde bulunan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ne diyor? Ya CHP'nin kadın milletvekilleri nerede? Herkes için, CHP kadın hakları için söylediğiniz her söz hükümsüzdür...” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

Özcan ise kendisini “Yalan söylerken yüzü bile kızarmayan Ömer Çelik beni ahlaksızlıkla suçlayıp tehdit ediyor. Hodri Meydan!!! Ben orada sadece iffetimi korumaya çalışıyorum. Bir daha izleyin ENSARoğulları.  Anlayacağınızı sanmıyorum” şeklinde savundu.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar