Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KÖYLER BU YIL YATIRIMA DOYACAK

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığında köylerde yapılacak yatırımlar için ciddi bir ödenek aldıklarını söyledi. Keskin, ödenekle köylere çocuk parkları ve kadınlar için spor alanları inşa edeceklerini kaydetti. İçme suyu projelerine de ağırlık vereceklerini belirten Keskin, beton yol çalışmalarının devam edeceğini vurguladı.

21.05.2022 - 11:18
Güncelleme 21.05.2022 - 12:53
Haber Merkezi

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki heyet Akçakoca’nın köylerini gezdi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ile beraberindeki AK Parti heyeti, Akçakoca’nın 9 köyünün gezerek köy muhtarları, köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.

“2023’E EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ”

Başkan Keskin, AK Parti’nin şehirlerde ve köylerde yürüttüğü çalışmalar ile 2023’e emin adımlarla ilerlediğini belirterek “AK Parti olarak 21 yıldan beri halkımızın büyük teveccühü ile karşı karşıyayız. Bu insanların, bu halkın misafirperverlikleri, bizleri evlerine davet etmesi, yüreklerini açmasının tek sebebi Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgilerindendir. Dolayısıyla tüm Düzce’de olduğu gibi bu köylerde de sayın Cumhurbaşkanımıza müthiş bir sevgi seli var. Düzce’de bereketli bir Ramazan ayı geçirdik. Tüm teşkilatlarımız sahada, insanlarımızla beraber, kimi zaman evlerde, kimi zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında, kimi zaman hastaların yanında, kimi zaman şehit evlerinde, kimi zaman da gazi evlerinde. Hamdolsun önümüzdeki, bu yaz da inşallah köylerde ve şehir merkezlerinde, Düzce Belediyesi hizmet alanındaki 56 mahallemizde, her tarafta AK Partiyi görecekler. Burada yaptığımız hizmetlerde inşallah bu yılın sonunda 2023’e emin adımlarla gidileceğiz” dedi.

“BAKANLIKTAN ÖNEMLİ BİR YATIRIM ALINDI”

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığında köylerde yatırım yapabilmek için önemli bir ödenek aldıklarının altını çizen Keskin şöyle devam etti: “İl Genel Başkanımız ile geçen hafta Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile birlikteydik. Bakanımızdan köylerimizde çocuk oyun parkları ve kadınlarımıza spor aletleri gibi birtakım faaliyetlerde bulunmak üzere belirli bir ödenek aldık. İnşallah bu köylerde bu yaz bunların çalışmasını yapacağız. Daha sonra susuz köylerde insanlarımızın suya ulaşabilmesi için projelerimiz olacak. İl Özel İdare olarak beton yol konusunda özellikle geçen yıl başladık. Burada buna devam edeceğiz. Bu yaz İnşallah hep birlikte bu güzel çalışmalara imza atacağız. Ben Düzce’deki bütün yatırımlarda emeği geçen, başta sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, tüm Bakanlarımıza, Düzce Milletvekillerimize ve tüm teşkilattaki arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Çünkü bu insanların bu köylerin hizmet alması bu ekibin çalışması ile oluyor.”

“ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK”

Keskin, AK Parti’nin Düzce’de tüm teşkilatları ile elini taşın altına koyduğunu vurgulayarak “Düzce’de de hamdolsun ki güzel bir ekibimiz var. Hem Belediyelerimizle hem İl Genel Meclisimizle hem de teşkilatlarımızla beraber taşın altına elimizi koyduk. Sonuna kadar devam edeceğiz. İnşallah hep birlikte nice hayırlı çalışmalara imza atarız diyorum ve herkese Akçakoca’nın Balatlı Köyünden bütün halkımızla birlikte sevgilerimiz ve saygılarımızı sunuyoruz” diye konuştu.


Editör: E. Varol
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar