Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“71 Milyon Destek Ödemesi Yapılacak”

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzceli fındık üreticilerine 2022 yılı için yaklaşık 71 Milyon TL alan bazlı destek ödemesi yapılacağını söyledi

2.04.2022 - 12:50
Güncelleme 2.04.2022 - 13:26
Haber Merkezi

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, fındık üreticilerine her yıl ödenen alan bazlı destek ödemelerinin başladığını ve Düzceli fındık üreticilerinin de TC kimlik numarasının son hanesine göre destek ödemelerini alacaklarını açıkladı.

Keskin, yaptığı açıklamada, Düzceli fındık üreticilerine 2022 yılı için yaklaşık 71 Milyon TL alan bazlı destek ödemesi yapılacağını belirterek, "Değerli Düzceli hemşerilerim, başı rahmet ortası mağfiret sonu cehennem azad olan Ramazan Ayınızı tebrik ediyorum. İnşallah bu ayın yüzü suyu hürmetine tüm dünyada akan kanın durduğu, akan gözyaşının durduğu, yetimlerin sevindiği, tüm dünyadaki mazlumların daha iyi bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmesi için cenab-ı Allah’a dua ediyoruz. Hep birlikte bu ayın hayırlara vesile olmasını, yaptığımız duaların, yardımların Allah katında kabul olması diliyorum. 

Bu vesileyle, 1 Nisan – 15 Nisan tarihleri arasında tarımsal destekler kapsamında Düzce’mize fındık desteklemeleri için 71 milyon yani eski parayla 71 trilyon destekleme verilecektir.  Bereketli olmasını diliyorum, hayırlara vesile olsun. Tekrardan Ramazan ayını tebrik eder tüm Düzceli vatandaşlarımıza saygılarımı sunuyorum” dedi.


Editör: E. Varol
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar