Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“Düzce’de Bir Hikaye Yazacağız”

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, partililere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı örnek göstererek “Cumhurbaşkanımız günde 24 saatin 16 saati ayakta en az onun kadar çalışalım” dedi. Keskin gösterecekleri azim ile Düzce’de bir tarih, bir hikaye yazacaklarını vurguladı.

30.03.2022 - 13:27
Güncelleme 30.03.2022 - 13:28
Haber Merkezi

AK Parti Kaynaşlı Daraltılmış İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı. Toplantısında parti içi çalışmalar Türkiye ve Dünya’da yaşanan gelişmeler konuşuldu.

AK Parti Kaynaşlı Daraltılmış İlçe Danışma Meclisi toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, parti içi çalışmalar, ülke gündemi ve Ramazan Ayı münasebetiyle yapılacak olan faaliyetlerle ilgili partililere bilgiler verdi.

Rusya ve Ukrayna arasında Türkiye’de yapılan barış görüşmelerine vurgu yapan Keskin, “Bizim davamızda ne gizli kahramanlar var, biz o dualarla ayakta duruyoruz. Biz sizlerle beraber ayakta duruyoruz. Sizler olmasanız, bu teşkilatlar olmasa, bu millet Cumhurbaşkanımızın arkasında durmasa bugün, bir tarafında Rusya, bir tarafında Ukrayna, Türkiye’de bir araya gelebilir miydi? Gördünüz mü haberi? İki heyette ayakta alkışlıyor. Bugün dünyada savaştan barışa giden, bir yol açıldı. Hamdolsun Allah’a. Bugün Dünya Beşten Büyüktür diyen bir liderle beraber daha adil bir dünya için hepimizin elimizi taşın altına koyduğumuz bu süreçte biz neyin derdindeyiz. Biz, sadece siyasi partilerden bir parti, seçim kazanmak için mücadele eden bir teşkilat asla değiliz. Bizim bir duruşumuz, bir sorumluluğumuz var.

Bu davanın bir neferi olarak ismimizin, cismimizin bir önemi yok. Bu davanın ilerlemesi, bu milletin ilerlemesi, Hz. Allah’a kul olanların zalimlerin karşısında dik duranların, mazlumun yanında olanların davasıdır bu dava.

Cumhurbaşkanımız günde 24 saatin 16 saati ayakta en az onun kadar çalışalım ve ona layık olmaya gayret gösterelim. Ben hepinize inanıyorum. Biz, burada bir tarih yazacağız. Düzce’de bir hikaye yazacağız. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Büyük ve Güçlü Türkiye hedefimize ulaşana kadar hiçbirimize durmak, yorulmak, dinlenmek yok.” dedi.


Editör: E. Varol
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar