Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

En Önemli Gündem Ekonomi

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın en önemli gündem maddesinin ekonomi olduğunu söyledi. 

9.03.2022 - 13:46
Güncelleme 9.03.2022 - 13:47
Haber Merkezi

AK Parti Akçakoca ve Çilimli İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı. 

AK Parti İlçe Danışma Meclis Toplantıları yapıldı. İlçe Danışma Meclisi toplantılarına, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, Çilimli İlçe Başkanı Orhan Kansız, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, ilçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile partililer katıldı.

Danışma meclis toplantısında konuşan Keskin, hayat pahalılığının AK Parti’nin en önemli gündemi olduğunu vurgulayarak “Biz, birçok meşakkati sizlerle birlikte yaşamış bir siyasi hareketiz. Başbakan olmaz dedikleri, muhtar bile olamaz dedikleri günlerden, yanı başımızda çıkan bir savaşın ara buluculuğunu yapan bir Dünya lideriyle siyaset yapmanın hep birlikte onurunu yaşıyoruz.

Dünya özellikle pandemi sürecinden sonra sıkıntılı günlerden geçiyor. Bunun hep farkındayız. AK Partimizin, Sayın Cumhurbaşkanımızın en önemli gündemi işte bu ekonomik gelişmelerdir. Dünyadaki sarsıntılar, enerji fiyatlarının, lojistik fiyatlarının hemen hemen her ürüne yansıdığı fiyat artışlarının ve hayat pahalılığının Cumhurbaşkanımızın birinci gündemidir. Şuna emin olun bu günleri de hep birlikte geçeceğiz” şeklinde konuştu.


Editör: C. Karaca
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz