Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Hastanede Bilgisayarlı Tomografi Dönemi

Düzce’de sağlık alt yapısının güçlenmesi için ileri teknoloji cihaz ve ekipmanlar Atatürk Devlet Hastanesi’ne getirilmeye devam ediliyor. Bu kapsamda son olarak 7 milyon liralık 128 kesitli tomografi cihazı, Atatürk Devlet Hastanesi’nde kurulmaya başlandı.

Hastanede Bilgisayarlı Tomografi Dönemi
12.02.2022 - 10:00
Güncelleme 12.02.2022 - 10:32
İHA

Düzce’de sağlık alt yapısında güncelleme devam ediyor. Bu kapsamda Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ve siyasilerin çalışmaları ile Sağlık Bakanlığı Düzce’ye 7 milyon lira değerinde tomografi cihazı gönderildi. 128 kesitli bilgisayarlı tomografi cihazı Atatürk Devlet Hastanesi’ne getirilerek kurulum yapılmaya başlandı.

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’da, kurulumu yapılan cihazın başına gelerek incelemelerde bulundu. Atatürk Devlet Hastanesi’ne hizmet veren eski tomografi cihazı ise Akçakoca Devlet Hastanesi’ne gönderilerek, Akçakoca’da ilk defa tomografi cihazı olacak.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar