Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AK Gençlerden Can Dostlara Barınak

AK Partili gençler zorlu kış şartlarında sokak hayvanlarının yardımına koştu. Gençler kış şartlarında barınak ve yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanları için çeşitli bölgelere barınak ve yiyecek bıraktı. 

28.01.2022 - 17:03
Haber Merkezi

AK Parti Gençlik Kolları ve AK Parti Düzce Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı İl genelinde etkili olan kar yağışı sonrası sokak hayvanlarını unutmadı. Kış aylarında barınak ve yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için AK Parti Gençlik Kolları ve Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı tarafından oluşturulan ekip, can dostlara barınak ve yiyecek dağıttı. 

AK Parti Düzce Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Ahmet Emin Şen “Biz AK Parti Teşkilatları olarak bulunduğumuz bölgelerde sorumluluklarımızı her zaman biliyoruz. AK Partili Gençler olarak imkânımızın el verdiği şekilde bölgelerimizde bulunan sokak hayvanlarını unutmuyoruz.

Düzce genelinde etkili olan kar yağışı ve soğuk hava sebebiyle yiyecek ve barınak bulmakta zorlanan sokak hayvanlarımızın yanında olduk. Şehir merkezi ve köylerde bulunan can dostlarınıza yanına giderek barınak ve yiyecek bıraktık. Bizler AK Parti olarak topluma nasıl daha faydalı olabiliriz diye düşünüp bu kapsamda çalışmalar yapıyoruz” şeklinde konuştu.


Editör: C. Karaca
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar