Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“42 Yıldır Halkın Sesi ve Nefesi Oldu”

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, tarafsız, doğru ve ilkeli habercilikten asla ödün vermeyen gazetemizin 42 yıldır çok zorlu koşullarda halkın sesi ve nefesi olma görevini yerine getirdiğini söyledi. Keskin Damla’nın yenilikçi, dinamik, saygın, cesur gazetecilik rotasında durmadan ilerlediğini vurguladı. 

“42 Yıldır Halkın Sesi ve Nefesi Oldu”
11.01.2022 - 14:54
Haber Merkezi

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin,  gazetemizin kuruluşunun 42’inci yıl dönümünü kutladı.
Düzce’nin en köklü gazetelerinden biri olan Damla Gazetesinin yarım asra dayanan yayın hayatıyla Düzce’de basına öncülük ettiğini belirtti. 

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, yayınladığı kutlama mesajında gazetemizin Düzce’nin yerel basınında pek çok konuda öncülük yaparak ilklere imza atmış ve halkın yararını gözeterek tutarlı yayınlarıyla her kesimin beğenisini kazandığı belirtti.
Mustafa Keskin açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Basın kuruluşları toplumu bilinçlendiren, ülkenin büyümesi ve gelişmesinde büyük bir role sahiptir.

Gazetenizin de bu bilinç ve anlayış içerisinde 42 yıldan bu yana yapmakta olduğu faydalı ve başarılı hizmetlerinin artarak devam edeceğine yürekten inanıyorum. Yarım asra dayanan ve kuruluşundan bu yana ilimizde basın sektörüne öncülük eden, sıra dışı haberlerle okura farklı bir habercilik anlayışı yaşatan Damla Gazetesi 42 yıl önce çıktığı yolda belirlediği yenilikçi, dinamik, saygın, cesur gazetecilik rotasında durmadan ilerliyor.

Tüm kesimlere tarafsız kalarak doğru ve ilkeli habercilikten asla ödün vermeyen Damla Gazetesi, 42 yıllık süreçte çok zorlu koşullarda halkın sesi ve nefesi olma çabasının içindedir.  Düzce’nin yerel basınında pek çok konuda öncülük yaparak ilklere imza atmış ve halkın yararını gözeterek tutarlı yayınlarıyla her kesimin beğenisini kazanan Damla Gazetesinin 42’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle 2018 yılında kaybettiğimiz Gazetenin kurucusu Usta Gazeteci Ali Beşer’i rahmetle anarken, tüm emeği geçenleri ve gazete çalışanlarını kutlar, başarılarla dolu nice yıllar dilerim.”


Editör: C. Karaca