Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“Cedidiye’deki Otoparktan Feragat Edildi”

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Cedidiye Meydan projesi ile ilgili gelişmeleri aktardı. Hak sahipleri ile görüşmelerin sürdüğünü ve dükkanların boşaltıldığını kaydeden Keskin “2022 yılında bu güzel proje hayata geçmiş olacak” dedi. Keskin ayrıca alandaki sedir ağacının kesilmemesi için otopark alanından feragat edildiğinin de altını çizdi. 

“Cedidiye’deki Otoparktan Feragat Edildi”
30.12.2021 - 13:30
Haber Merkezi

AK Parti İl Yönetimi basın mensupları ile bir araya geldi. İl Başkanı Mustafa Keskin, yeni yılın salgın ve felaketlerden uzak Düzce’nin daha hızlı geliştiği bir yıl olmasını diledi. Keskin seçimlerden önceki son yılda start alan projelerin tamamlanması için çaba harcayacaklarını vurguladı. 

Şehir mezarlığındaki ağaçların kesimi ile ilgili tepkileri değerlendiren Keskin, “Şehir mezarlığı ile ilgili insanların çürüyen ve mezarlara zarar veren ağaçların temizlenmesi ile ilgili dilekçeleri var. Ayrıca orman mühendisleri de çürüyen ağaçları tespit ederek kaldırıyor. Orada sincap ve kuş popülasyonu çok yüksek. Hayvanlara ve popülasyona zarar vermeyecek şekilde çalışma yapılıyor. Şehrin diğer noktalarında yer alan mezarlıklar için de ağaçların seyreltilmesi talepleri var. Burada arkadaşlarımız Düzce’ye yakışan bir şehir mezarlığı düzenlemesi yapmak için çalışıyorlar” diye konuştu.

Cedidiye meydan projesi için hak sahipleri ile görüşmelerin sürdüğünü kaydeden Keskin “Cedidye Meydan projesi için dükkanlar boşaltılıyor. Kanuni bir süreç var ve elbette bu uzun sürüyor. Orada Sedir ağacı vardı. Hatırası var diye kesilmedi. Otoparktan feragat edildi. Otopark alanı küçültüldü. Hak sahiplerine ulaşılıyor. 2022 yılında güzel bir proje hayata geçmiş olacak” şeklinde açıklama yaptı.

Program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.


Editör: C. Karaca