Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Gençler Birlik Mesajında Bulundu

Düzce Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, şehrin gelişmesi ve Düzceli gençlerin daha yaşanabilir bir kent için yapması gerekenleri konu edindiği birinci gençlik çalıştayını gerçekleştirdi. Çalıştayda siyaset üstü birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Gençler Birlik Mesajında Bulundu
29.12.2021 - 15:23
Haber Merkezi

Düzceli gençler, kendi sorunlarının yanı sıra kentin de gelişmesine katkı sağlamak amacıyla birinci gençlik çalıştayını gerçekleştirdi. Düzce Belediyesi Gençlik Meclisi tarafından organize edilen çalıştaya Düzce Genç Kızılay, Tügva, Adalet ve Kalkınma Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Büyük Birlik Partisi, Yeniden Refah Partisi, Düzce Ülkü Ocakları, Deva Partisi ve İyi Parti'nin genç üyeleri katıldı.

Sosyal, sportif ve kültürel faaliyetler, faaliyetlere erişebilirlik, kişisel gelişim, ulaşım ve eğitim konularının ele alındığı gençlik çalıştayında konuşan Düzce Gençlik Meclisi Başkanı Furkan Dertli, “Düzce Gençlik Meclisi olarak göreve geldiğimiz ilk günden itibaren "gençlik siyasetten üstündür" dedik ve attığımız her adımda bu mottodan sapmadık.

Yaptığımız her etkinlikte tüm Düzce gençlerine kapsayıcı olduk. Burada Düzce’nin her kesimini temsil eden siz değerli başkanlarımız ile birlikte düzce de daha güzel işlere imza atmak istiyoruz. Bu günden sonra Düzce adına Düzce gençliği adına birlik ve beraberlik içerisinde yeni bir sayfa açmak istiyoruz. Farklı renkler bir arada güzeldir. Bu yüzden her ne kadar farklı görüşler olsa da birlikte daha güzel olacağız. Düzce Gençlik Meclisi olarak yapılacak ve yapacağınız her programda destekçiniz olacağız” ifadelerinde bulundu.

Çalıştaya katılan siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının gençlik toplulukları, çalıştayın verimli olduğunu ve birlik beraberlik içinde olmanın gençleri daha güçlü kılacağında hemfikir kaldıkları belirtildi.


Editör: C. Karaca