Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ADAY ADAYLIĞI İÇİN İSTİFA ETTİLER

AK Parti Akçakoca, Çilimli, Gümüşova ve Merkez İlçe Başkanları 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde aday adaylığı başvurusundan bulunmak için görevlerinden istifa etti.

ADAY ADAYLIĞI İÇİN İSTİFA ETTİLER
22.09.2023 - 13:08
Haber Merkezi

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, istifa eden İlçe Başkanlarına teşekkür ederek bayrak değişim sürecine 23 Eylül itibariyle temayül yoklamaları ile başlayacaklarını duyurdu. 

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için istişare ve değerlendirmelerin sürdüğü AK Parti'de 4 ilçede değişim sürecine girildi. Aday adaylık başvurusunda bulunmak üzere istifalarını sunan Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, Çilimli İlçe Başkanı Orhan Kansız, Gümüşova İlçe Başkanı Özgür Ören ve Merkez İlçe Başkanı Mehmet Gül’ün istifalarını alan Şengüloğlu, üstlendikleri görevler ve katkıları için İlçe Başkanlarına teşekkür etti.

AK Parti İl Başkanı Şengüloğlu yaptığı açıklamada; " 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için yapılan görüşmeler neticesinde Akçakoca İlçe Başkanımız Esvet Sarıoğlu, Çilimli İlçe Başkanımız Orhan Kansız, Gümüşova İlçe Başkanımız Özgür Ören ve Merkez İlçe Başkanımız Mehmet Gül, aday adaylığı başvurusu yapmak üzere 21.09.2023 tarihinde İlçe Başkanlığı görevlerinden istifalarını sunmuşlardır.
 
Hizmete sevdalı insanların bulunduğu AK Parti çatısı altında, Büyük ve Güçlü Türkiye idealine omuz veren İlçe Başkanlarımıza bugüne kadar üstlendikleri görevler, davamıza ve kutlu yürüyüşümüze olan katkıları için şükranlarımı sunuyorum.

Birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde İlçelerimizde yaşanacak bayrak değişim sürecine 23 Eylül itibariyle temayül yoklamaları ile başlayacağız, şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Benzer Haberler

Resmi İlanlar