Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ERCAN ÖZTÜRK GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR

AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Ercan Öztürk, seçim ziyaretleri kapsamında Akçakoca'da yaptığı ziyaretlerde gönülleri fethetti.

ERCAN ÖZTÜRK GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR
20.04.2023 - 14:20
Haber Merkezi

14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala Düzce'de gönül seferberliği ilan eden AK Parti Milletvekili Adayları ve teşkilatları vatandaşlarla yüz yüze temas kurmaya devam ediyor. AK Parti Milletvekili Adayı Ercan Öztürk, İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ve ilçe teşkilatıyla beraber Akçakoca'da ziyaretlerde bulundu.

Ziyaretlerine Sivil Toplum Kuruluşları ile başlayan Öztürk, şehir merkezi'ndeki esnaflar ve vatandaşlarla selamlaştı. 14 mayıs seçimlerinin önemini vatandaşlara anlatarak Türkiye Yüzyılı kampanyasına destek istedi.

Tevazu ve samimiyetin her gönülde karşılık bulduğunu belirten Öztürk, "AK Parti'nin 21 yıldır kazandığı tüm seçim zaferlerinin sadece seçimden seçime değil tüm zamanlarda vatandaşlarla sahada kurduğu gönül köprüsünden kaynaklandığını biliyoruz. Biz de bu tecrübe ışığında tüm vatandaşlarımızla samimi ve içten temaslar kurmaya gayret ediyoruz" dedi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Benzer Haberler

Resmi İlanlar