Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

FARUK ÖZLÜ'DEN DÜZCE BAYAN FUTBOLA DESTEK

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 2022- 2023 futbol sezonunda ilimizi kadınlar 2.Futbol liginde temsil edecek olan Düzce Bayan Futbola tam destek sözü verdi.

FARUK ÖZLÜ'DEN DÜZCE BAYAN FUTBOLA DESTEK
29.12.2022 - 18:21
Güncelleme 29.12.2022 - 18:26
Haber Merkezi

Düzce Kadın Fubol As Başkanı Birol Aksu ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul eden Başkan Faruk Özlü, her zaman sporun ve sporcunun yanında olduğunu belirterek “ Kadın futbol takımımız geçtiğimiz sezon 3.ligde şampiyon olarak 2.lige çıktı. Bölgenin tek bayan futbol takımına Düzce Belediyesi olarak imkanlarımız ölçüsünde her türlü desteği vermeye hazırız.

Bizlerden talep edilen istekleri değerlendirip en kısa sürede yerine getireceğiz. Kız futbol takımı yönetimi belediyemizden araç ve antrenman yapaak saha konusunda yardım talep etti. 

Konuyla ilgili Düzce Belediyesi Spor Müdürü Yasin Tüfekçi’ ye talimat verdim. Düzce Belediyesi olarak Düzce’nin spor kenti olması için elimizden gelen her türlü çalışmayı yapıyoruz” dedi.

Düzce Kadın Futbol As Başkanı Birol Aksu, desteklerinden ötürü   Başkan Faruk Özü’ye teşekkür etti. Yeni sezon öncesinde Düzce kadın futbol takımının eşofmanlarının Düzce Belediyesi tarafından verildiğini belirterek” Biz bölgenin tek kadın futbol takımıyız. 

Maalesef Düzce’Den yeterince destek göremiyoruz. Geçtiğimiz sezon kısıtlı imkanlara rağmen, şampiyon olarak bir üst lige çıktık. 15 Ocak tarihinde başlayacak olan yeni sezon öncesinde antrenman yapacak saha konusunda sıkıntı yaşıyoruz. Bununla birlikte deplasmanlar için araç konusunda Düzce Belediyesinden destek bekliyoruz. 

Belediye Başkanımızın konuya sıcak yaklaşımı bizleri çok mutlu etti. Kendisinin her konuda bizim yanımızda olacağından eminiz. Yönetim kurulumuz olarak Faruk Özlü’ye bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi. 

 

( Haber:  Kenan Işık )


Editör: E. Yılmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.