Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

14 MAYIS SEÇİMLERİNİ BÖYLE ÖZETLEDİ!

AK Parti Genel Merkez Kadın kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, seçim gezilerini ara vermeden sürdürüyor. Köy köy, mahalle mahalle seçmen ile bir araya gelerek gönül köprüleri oluşturan Ayşe Keşir, 14 Mayıs seçimleri öncesinde büyük destek görüyor.

6.05.2023 - 17:13
Güncelleme 6.05.2023 - 18:46
Haber Merkezi

Keşir’in seçim gezileri kapsamında biraraya geldiği Akçakoca Akkaya Köyü Muhtarı Refa Koçak söylemleri 14 Mayıs seçimlerinin gerek Düzce gerekse de Türkiye için ne denli önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.  

Seçimlere Kurtuluş Savaşı gibi baktıklarını anlatan Akçakoca Akkaya Köyü Muhtarı Refa Koçak “Bu seçim gerçekten soğan patates seçimi değil. Biz kurtuluş savaşı gibi bakıyoruz.  Bu seçim terör destekçilerine karşı Kurtuluş Savaşı.  Güzel olan bir şeyin daha güzel olması için muhalefet yapılması gerekmez mi?” diyerek Keşir’e dert yandı.

"BU ÜLKENİN BOYNU DİK DURSUN DİYE UĞRAŞAN BİR LİDERİ VAR"

Muhtar Koçak’ı dinleyen Keşir ise söylediklerinde tümüyle haklı olduğunu belirterek, “Gerçekten bu seçim çok farklı bir seçim. 10 sene öncesini düşünün. IMF’ye son taksiti ödediğimiz ay Gezi olayları başladı. Ardından 15 Temmuz yaşandı.

O gün mecliste sizden aldığımız emaneti savunmak için bende oradaydım. Bu seçim devam eden sürecin sonunda gönderemedikleri Tayyip Erdoğan’ı gönderme dışında bir gayesi olmayanların seçimi. Karşı tarafın amacı Tayyip Erdoğan gitsin de ne olursa olsun. Tek projeleri bu. 

Şunu unutmayalım ki; bu ülkenin boynu dik dursun diye uğraşan bir lideri var. Tüm dünyanın gözü bu seçimlerde. Sadece soğan patates konuşulacak bir seçim değil. İki taraftan hangisinin kazacağına karar verilecek bir seçim” dedi.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. Karpuz
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar