Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AK PARTİ VEKİL ADAYLARINDAN ÇIKARMA

14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala saha programlarına gece gündüz devam eden AK Parti milletvekili adayları sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmıyor.   

30.04.2023 - 15:52
Güncelleme 30.04.2023 - 19:18
Özel Haber

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü,  AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu başta olmak üzere tüm teşkilatın destek verdiği seçim çalışmaları dur durak bilmeden sürüyor. 
     Koçyazı Mahallesi  Metek Toki Konutlarına çıkarma yapan adaylar seçmenden büyük ilgi gördü. Evlerde, cadde ve sokaklarda destek mesajları ve oy sözü ile karşılanan adaylar    “Biz bu yola gönlümüzü koyduk. Milletimiz için çalışacak, milletimiz için başaracağız” dediler. 

HASAN ŞENGÜLOĞLU: EV EV DÜZCEMİZİ GEZİYOUZ

AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Düzce’nin her caddesini, her sokağını teşkilat ile beraber gezdiklerini vurgulayarak "  Metek Toki konutlarını ziyaret ederek hane hane vatandaşlarımızla bir araya geldik. Bu şekilde ziyaretlerimiz devam edecek. Yaklaşık 200 kişilik ekiple bölge bölge, hane hane ziyaret ederek vatandaşımıza dokunuyoruz. Allah bizlere, Cumhurbaşkanımıza güç kuvvet versin. Bizleri çok güzel ağırlayan Metek Toki konutlarında yaşan vatandaşlarımıza çok teşekkür ederim” dedi. 

 
AYŞE KEŞİR:  CUMHURBAŞKANIMIZA  İLGİ MUHTEŞEM

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir,   Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğana gösterilen teveccühten gurur duyduklarını belirterek “  Metek Toki Konutları’nda hemşehrilerimizleyiz. Destekleri ve misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum. 
    Çat kapı hane ziyaretleri yaptığımız Metek Toki’de hepimizi mutlu eden sohbetler yaşandı.  Cumhurbaşkanımıza gösterilen teveccüh, partimize ve bizlere olan güven muhteşem 14 Mayıs’ta vakit,  Türkiye Yüzyılı vaktidir!” diye konuştu. 
  
   ERCAN ÖZTÜRK :    TÜM GAYRETİMİZ TÜRKİYE İÇİN 


    Tüm hanelerde gönüllere dokunabilmenin mutluluğunu yaşadığını söyleyen AK Parti Düzce milletvekili adayı Ercan Öztürk,  çocuklara hediyeler verdi.  
    Tüm gayretlerinin Türkiye ve Düzce için olduğunu vurgulayan Öztürk “ Metek Toki Konutları’nda hemşehrilerimizle buluştuk.  Hane hane geziyor, gönüllere misafir oluyoruz. İlgi ve alakaları için çok teşekkür ediyorum. Düzce’mizin tüm hanelerinde gönüllere dokunmaya devam ediyoruz. Gayretimiz, çabamız  Güçlü Türkiye için. Biz hazırız Düzce, geliyoruz! dedi 


HAKAN KUŞÇUOĞLU:  VAKİT TÜRKİYE YÜZYILI VAKTİ 


Metek Toki’ de gördükleri ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kuşçuoğlu  “ 14 Mayıs’ta vakit,  Türkiye Yüzyılı vaktidir!” dedi  
    Gençlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Kuşçuoğlu , çocuklara özel hediyeler verdi.  Düzceyi karış karış gezdiklerini ifade eden Kuşçuoğlu “  AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı, Düzce Milletvekilimiz Ayşe Keşir , İl Başkanımız Hasan Şengüloğlu , Gençlik Kolları Başkanımız Oğuzhan Küçük , Milletvekili Adayımız Ercan Öztürk   ile Hakan Kuşçuoğlu  ve teşkilat mensuplarımız ile kapı kapı gezdik.
Metek Toki Konutlarını ziyaret ederek, vatandaşlarımızla  sohbet ettik. Bu şehrin her sokağında biz varız.. Destekleri ve misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum”  dedi  .


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar