Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AK PARTİ ADAY ADAYLARI ZİYARETLERE BAŞLADI

AK Parti’de 13 Mart’ta başlayan aday adaylığı başvurularının ardından seçim çalışmalarına hız verildi. AK Parti Düzce İl Başkanlığına başvurularını yapan milletvekili aday adayları seçim çalışmalarına hızlı başladı. İlçe teşkilatlarını ziyaret eden aday adayları “Türkiye için hemen şimdi “ sloganı ile partililer ile bir araya geliyor.

AK PARTİ ADAY ADAYLARI ZİYARETLERE BAŞLADI
19.03.2023 - 17:30
Güncelleme 20.03.2023 - 02:06
Haber Merkezi

İlçelerde Yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları ile buluşan aday adayları destek görüşmeleri yapıyor. AK Partili milletvekili aday adayları 25 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilerek temayül öncesinde partililerle toplantılar yaparak Türkiye Yüzyılı için durmak yok yola devam mesajları veriliyor. 

RAĞBET NEDENİ İLE  TARİHLER ESNETİLDİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) kararı ile milletvekili aday adaylığı başvuru süresi 22 Mart Çarşamba saat 17.00’ye kadar uzatıldığını bildirdi.  AK Parti genel merkezinde yaptığı açıklamada, genel merkez fuaye salonu ve 81 ilde milletvekilliği aday adaylığı başvurularının devam ettiğini belirtti.

Yavuz, parti genel merkezinde yaptığı açıklamada, genel merkez fuaye salonu ve 81 ilde milletvekilliği aday adaylığı başvurularının devam ettiğini belirtti. İllerden  aday adaylığı başvuru süresinin uzatılması talebi olduğuna dikkat çeken Yavuz “ MYK kararı ile milletvekili aday adaylığı başvuru süresi 22 Mart Çarşamba günü saat 17.00’ye kadar uzatılmıştır. Süreyi uzatma nedenimiz; yığılmalar nedeniyle zorlanıyoruz. 

Bu rağbeti gördüğümüz için tarihleri esnettik. Daha fazla sayıda gelecek müracaatları da öngörmemiz sebebiyle illerimizde ve burada zorluk yaşanmasın istiyoruz. Bu karara bağlı olarak temayül yoklamasının tarihi de değişti. Teşkilat temayül yoklamamızı 25 Mart Cumartesi günü 10.00 ila 16.00 saatleri arasında yapacağız” dedi. 

(HABER: YUNUS YILMAZ )


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar