h Dolar 8,3588 %0.07
h Euro 9,9290 %0.07
h Tam Altın 7.781,73 %-1,21
h BIST100 1.399,65 %0.48
a İmsak Vakti 02:00
Düzce 37°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

İŞTE BAL’DA ÇEYREK FİNAL MENÜSÜ

 

Temsilcimiz Çilimli Belediyespor’unda mücadele ettiği Bölgesel Amatör Lig’de 3. Lig’e yükselme play-off çeyrek final maçları 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü oynanacak. İşte çeyrek final maçları ayrıntıları

3 TEMMUZ 2021 CUMARTESİ / ÇEYREK FİNAL

  1. BÖLGE
    17.30 Bağcılarspor – Dudulluspor (Maltepe Hasan Doğan)
    17.30 Kartal Bulvarspor – Hendekspor (Yalova Atatürk)

17.30 Kullar 1975 SK – Çilimli Belediyespor (Bozüyük İlçe)
17.30 Görükle İpekspor – Bigaspor (Edremit Şehit Hamdi Bey)

  1. BÖLGE
    17.30 Buca Zaferspor – Aliağa Futbol AŞ (Menemen İlçe)
    17.30 Hacırahmanlıspor – Ayvalıkgücü (Çanakkale 18 Mart)
    17.30 Anadolu Üniversitesi – 32 Emrespor (Şuhut Belediye)
    17.30 Yeşilova Belediyespor – Kuşadasıspor (Muğla Atatürk)
  2. BÖLGE
    17.00 Rize İl Özel İdarespor – Ordu 1967 SK (Bulancak İlçe)
    17.00 Kastamonu Özel İdare – Amasya 1968 SK (Çankırı Atatürk)

17.00 Kayseri EMAR – Mersin İY 1925 (K.Maraş 12 Şubat)
17.00 Sincan Belediyespor – Bolu Abant FK (Kastamonu Gazi)

  1. BÖLGE
    17.00 Gaziantep Ankas SK – Şanlıurfa BB (Elazığ Doğukent)
    17.00 Diyarbakırspor – Bağlar Belediyespor (Diyarbakır Stadı)
    17.00 Muş Belediyespor – Fırat Üniversitesi SK (Erzincan M.A.P)
    17.00 Kurtalanspor – 76 Iğdır Belediyespor (Bingöl Şehir)

 

STATÜ

Her bölgenin 1. ve 2. Müsabakalarının galipleri ile 3. ve 4. Müsabakalarının galipleri yarı final müsabakalarını 07 Temmuz 2021 Çarşamba günü, Final müsabakaları ise her bölgenin yarı final müsabakalarının galipleri arasında 11 Temmuz 2021 Pazar günü oynayacak.

Çeyrek final, yarı final ve final müsabakalarının normal süresinin beraberlikle sonuçlanması halinde 15’er dakikalık iki uzatma devresi oynanacak. Uzatma devrelerinde sonuç bozulmazsa seri penaltı atışları sonucu kazanan takım belirlenecektir.

4 Bölgede oynanacak olan Final müsabakalarının galibi olacak  4 takım, TFF 3.Lig’e çıkmaya hak kazanacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

DÜZCE TENİS KULÜBÜNDEN YAZ OKULU

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.