Gökhan Kapoğlu kararını gözden geçirsin

İYİ Parti’den Kapoğlu ve Düzcespor’a Destek

algun

İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun istifası üzerine basın açıklaması yapıldı. İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er tarafından yayınlanan mesahda Gökhan Kapoğlu başkanlığı yönetimindeki kulübün Düzce’de bir sinerji oluşturduğuna dikkat çekildi.

Yunus Özay Er açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Bir şehri şehir yapan en önemli unsurlardan birisi de kendi öz değerlerine sahip çıkabilmesi, kendi değerlerini yüceltebilmesidir. Memleketimiz Düzce açısından da Düzcespor böyledir. Koruyup kollanmalı, büyütülüp yüceltilmelidir. Son derece zor bir görev olan kulüp başkanlığı ve yöneticiliğini üstlenen insanlara da bu açıdan yaklaşılmalı ve destek verilmelidir. Yıllar sonra Sayın Gökhan Kapoğlu ve yönetimi kentte bir sinerji yaratmayı başarmış, Düzcespor’u hakettiği üzere hedefleri olan, karmaşadan ve suni gündemlerden, kısır çekişmelerden uzak bir şekilde spor kulüplerine yakışır bir anlayışla yönetegelmiştir. Dün itibarı ile Sayın Kapoğlu’nun Başkanlıktan istifa kararını öğrenmiş ve istifa metnini okumuş olmaktan büyük üzüntü duyduğumu ifade etmek isterim. Sayın Başkan’ın sitemlerini kendi üzerime düşen kısmı itibari ile kabul ediyor, partim ve şahsım adına elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağımızı ifade etmek istiyorum. Çalışan, üreten, maddi manevi fedakarlık yapan insan haklıdır. Sitemleri anlayışla karşılanmalı, “ama” sız “fakat”sız desteklenmelidir. Bu anlayışın bundan sonraki dönemde Düzcespor çerçevesinde hakim olacağına inanıyor, bizler de dahil sorumlu ve yetkili her kurumu Düzcespor’a daha fazla destek vermeye davet ediyorum. Sayın Başkan Gökhan Kapoğlu ‘nun da almış olduğu istifa kararını tekrar ve Düzcespor menfaatleri çerçevesinde değerlendirmesini rica ediyorum. Bu takımın sizlere ihtiyacı var Sayın Başkan!” Dedi.

Kaynak Düzce Tv

0 0 0 0 0 0
  YORUMLAR

  En az 10 karakter gerekli

  Sıradaki haber:

  Gökhan Kapoğlu ikna edilmeli

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

  Düzcedamla.com'e üye olun

  Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

  Düzcedamla.com'e giriş yapın

  Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

  Bu Sitenin Alt Yapısı Reklambilisim.com Tarafından Yapılmıştır.