DÜZCESPOR’DA KONGRE VAR

Düzcespor yönetimi kongreye gidiyor. Spor toto 3. Lig temsilcimiz Düzcespor’da olağan kongre yapılacak.

KONGRE MECBURİ
Düzcespor tüzügü gereği her 2 yılda bir olağan kongre yapılması zorunlu. Tüzük gereği Mayıs ayında yapılması zorunlu olağan kongre salgın nedeniyle Ağustos ayına ertelendi.

14 AĞUSTOS
Düzcespor olağan kongresi 14 Ağustos 2020 Cuma günü saat 19.00’da yapılacak. Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde yapılacak olan birinci kongrede çoğunluk sağlanamaması durumunda 2. Kongre 21 Ocak 2020 Cuma günü aynı yer ve saatte yapılacak.

GÖKHAN KAPOĞLU DAHA GÜÇLÜ YÖNETİMLE
Düzcespor olağan kongresine Gökhan Kapoğlu tek başkan adayı olarak girecek. 08 Kasım 2019 tarihinde yapılan konğrede Düzcespor kulüp başkanı olan Gökhan Kapoğlu Düzcespor’u Türkiye liglerinin borçsuz 5 kulübünden biri yapmıştı.Düzcespor’da yeni bir dönem başlatan Gökhan Kapoğlu’nun kongrede güçlü bir yönetimle görevine devam etmesine kesin gözüyle bakılıyor. Düzcespor tarihindeki en güçlü yönetimlerinden birine kavuşacak.

YÖNETİM KURULU ASİL LİSTE
Gökhan Kapoğlu (İş adamı-Oksijen Medya), Eren Akgül(Ekonomist), Celal Kasapoğlu (Düzce Belediye Başkan Yardımcısı), Zekeriya Korkmaz(İş adamı –Konak Gazinosu), Erkan Seçkin(Özel sektörde yönetici), Erdoğan Bıyık (İş adamı-As spor-Düzce ASKF Genel Başkanı), Selahattin Kudu( İş adamı-Tekstil), Erdoğan Bal (İş adamı), Saffet Seven (İş adamı-Düzce TV) , Levent Ozan (Muhasebe) , Burçin Sarıcan(Düzce Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü), Taner Çakır(Avukat), Oğuz Özyiğit(Genel Müdür), Veysel Demir(İş adamı), Özkan Turan(İş adamı- Turan Otel&SETA) , Barış Özalkan (İş adamı-Pastacı Bistro pastaneler zinciri, İslam Keleş (İş adamı-Oksijen Medya)

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER:
Doğan Kaya, Nafiz Aydın, Mustafa Armutçu, Aydın Coşkun, Sami Kılıç, Hakan Altındağ, Cengiz Keleş, Ozan Kapoğlu, Ahmet Özmedir, Cihat Kalkan, Onur Kalaycıoğlu, Tevfik Arslan, Alican Aktaş,

DENETİM ASİL ÜYELER
Ali Tokgöz, Murat Baki Yılmaz, Yavuz Keleş

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER
Cumhur Gürer, Zafer Keleş, Özcan Demir

1 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Gündemde kısıtlama yok

Hızlı Yorum Yap

1 0 0 0 0 0
sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
244.392

VAKA

227.089

İYİLEŞME

5.891

ÖLÜM

17.303

AKTİF VAKA

sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
20.624.830

VAKA

12.833.674

İYİLEŞME

749.424

ÖLÜM

7.791.156

AKTİF VAKA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Düzcedamla.com'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Düzcedamla.com'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Bu Sitenin Alt Yapısı Reklambilisim.com Tarafından Yapılmıştır.