h Dolar %
h Euro %
h Tam Altın 7.246,38 %0,22%
h BIST100 1.407,76 %-0.10
a İmsak Vakti 04:36
Düzce 11°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

İşte futbol işte maçlar

ad826x90
ad826x90

Düzce’li futbolseverler cumartesi ve Pazar günleri futbol doyacaklar. İşte hafta sonu maç menüsü.

 

CUMARTESİ

 

ad826x90

09 Mart 2019 Cumartesi günü Nurettin Zafer stadında saat 12.30’da Düzce Ayyıldızspor-Beçispor ( U14) saat 14.00’te Düzce Gelişimspor-Düzce 1905 (U14) saat 16.00’da Gölyakaspor-Yığılcaspor ( süper amatör play off), saat 18.00’de Düzce İdmanyurduspor-Öz Süt Avlayanspor ( 2.amatör),şıralık stadında saat 15.00’te Beyköy Belediyespor-Çilimli Belediyespor ( U14) Gümüşova stadında saat 15.30’da Kıyıköyspor-Hacıyakupspor ( 2.amatör) Cumayeri stadında saat 16.00’da Cumayeri Belediyespor-Düzce Belediyespor ( Süper amatör play off), Kaynaşlı stadında saat 17.00’de Karaçalıspor-Düzce Gençlerbilispor ( 2.amatör), Gölyaka stadında saat 15.30’da Saçmalıpınarspor-Kuyüdüzüspor ( 2.amatör), Akçakoca stadında saat 15.00’te Akçakoca veteranlar-Kastamonu vetaralar ( Veteranlar futbol ligi) maçları oynanacak.

 

PAZAR

 

10 Mart 2019 Pazar günü futbolda heyecan kaldığı yerden devam edecek. Günün maçlarında Nurettin Zafer stadında saat 12.00’de Düzcespor-Zonguldak Kömürspor ( U17-Bölgesel gelişim ligi), saat 14.00’te Düzcespor-Zonguldak Kömürspor ( U19-Bölgesel gelişim ligi)saat 16.00’da Eminaçmaspor-Ağaköyspor ( 2.amatör), Şıralık stadında saat 13.00’te Koçyazıspor-Düzce 1907 ( 2.amatör), Şıralık stadında saat 15.00’te Nazırlıspor-Doğanlıspor ( 2.amatör) Yeni Taşköprü stadında saat 15.00’te Yeni Taşköprüspor-Taraşspor ( 2.amatör) Gümüşova stadında saat 13.00’te Gümüşova Belediyespor-Üçköprüspor ( 2.amatör) Akçakoca stadında saat 15.00’te Altunçayspor-Yaylaspor ( 2.amatör) Beyköy stadında saat 13.00’te Beyköy Belediyespor-Akçakocaspor ( süper amatör play off) Beyköy stadında saat 16.00’da Kutluspor-Sancakspor ( 2.amatör) Kaynaşlı stadında saat 14.00’te Kaynaşlıspor-Devrek Belediyespor (Bölgesel amatör futbol ligi) takımları karşı karşıya gelecek

 

ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Filede net skor

HIZLI YORUM YAP

r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.