h Dolar 8,6519 %0.03
h Euro 10,3418 %0.03
h Tam Altın 7.940,24 %0,00
h BIST100 1.402,35 %-0.53
a İmsak Vakti 02:00
Düzce 26°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

İşte grup birincileri

İŞTE GRUP BİRİNCİLERİ
İstanbul grubunda                  Bağlarbaşıspor (İstanbul)
Tekirdağ grubunda                Çayırovaspor (Kocaeli)
Çanakkale grubunda              Yıldırım Belediye Jimnastikspor (Bursa)
Kocaeli grubunda                   Modafenspor (İstanbul)
Balıkesir grubunda                 Erokspor (İstanbul)
Kütahya grubunda                  Odunpazarıspor (Eskişehir)
Düzce grubunda                     Erdemlispor (Bursa) 
Eskişehir grubunda                Demirlibahçespor (Ankara)
Manisa grubunda                   Yıldızpor (Aydın)
Muğla grubunda                    Antalya DSİ Spor (Antalya)
Denizli grubunda                    Muratpaşa Belediyespor (Antalya)
Mersin grubunda                   Adana Demirspor
Hatay grubunda                     Mersin İdmanyurduspor
K.maraş grubunda                 Akdeniz Belediyespor (Mersin)
Nevşehir grubunda                MKE Mühimmatspor (Kırıkkale)
Diyarbakır grubunda              Teiaş Gençlikspor (Batman)
Bingöl grubunda                     Alipaşaspor (Diyarbakır)
Ağrı grubunda                          Iğdır Arasspor (Iğdır)
Elazığ grubunda                     DSİ Spor (Diyarbakır)
Yozgat grubunda                    Sivas Demirspor (Sivas)
Bolu grubunda                        Hacettepespor (Ankara)
Amasya grubunda                  Kadıköyspor (Samsun)
Giresun grubunda                  Yolspor (Samsun)
Rize grubunda                         Ortahisar Kanunispor (Trabzon)
2.Kademe grup müsabakaları önümüzdeki günlerde belli olacak bir tarihte 4 grup merkezinde oynanacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

DÜ üçüncü oldu

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.