h Dolar %
h Euro %
h Tam Altın 7.412,14 %0,45%
h BIST100 1.395,93 %-0.87
a İkindi Vakti 16:45
Düzce 16°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

İşte grup birincileri

ad826x90
ad826x90

 İşte 2015-2016 futbol sezonu U19 Türkiye şampiyonası 1. Kademe maçlarında üst tura adını yazdıran takımlar.

 

kirdağ grubunda                Lüleburgazspor (Kırklareli)

Kocaeli grubunda                  Erenlerspor (Sakarya)

ad826x90

Çanakkale grubunda              Beylikdüzüspor (İstanbul)

Bolu grubunda                      Kaynaşlı Belediyespor (Düzce)

Balıkesir grubunda                Feriköyspor (İstanbul)

Yalova grubunda                   Arabayatağıspor (Bursa)

Eskişehir grubunda                CFS Bağcılarspor (İstanbul)   

Kütahya grubunda                 Kestel Belediyespor (Bursa)

Manisa grubunda                   Sağlıkspor (Eskişehir)

Muğla grubunda                    Yıldızgücüspor (Aydın)

Denizli grubunda                   Muratpaşa Belediye Spor(Antalya)

Mersin grubunda                   Selçuklu Bld. Spor (Konya)

ad826x90

                                           

 

Gaziantep grubunda      Final müsabakası olan Seyhan Bld.Spor(Adana)- Tarsusgücüspor

                                            (Mersin) müsabakası hakkında TFF Amt. İşl.Kurulu karar verecek.

 

Adana grubunda                    Akdeniz Belediyespor (Mersin)

Muş grubunda                        Teiaş Gençlikspor (Batman)

Şanlıurfa grubunda                 DSİ Spor (Diyarbakır)

Bingöl grubunda                     Kızıltepe Belediyespor (Mardin)

Nevşehir grubunda                 Şekerspor (Kayseri)

Yozgat grubunda                    Etimesgut Belediyespor (Ankara)

Kastamonu grubunda             Kadıköyspor (Samsun)

Amasya grubunda                  Ünye 1957 Spor (Ordu)

Ordu grubunda                       Yolspor (Samsun)

Trabzon grubunda                  Telekomspor (Gümüşhane)

Artvin grubunda                       Hekimoğlu Doğanspor (Trabzon)

ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Saldırıya tepkiler sürüyor

HIZLI YORUM YAP

r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.