h Dolar 8,3967 %-0.12
h Euro 9,9770 %-0.12
h Tam Altın 7.860,48 %0,99
h BIST100 1.408,81 %0.65
a İmsak Vakti 02:00
Düzce 29°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

Amatörde maç menüsü

 Süper amatörün sona erdiği Düzce amatör futbolda 2.amatör,U13, U14 baraj ve bölgesele çıkacak 2. Takımın belirleneceği  Sivrikaya Sinerjispor-Akçakocçaspor  maçları futbolseverleri tribünlere çekecek.

CUMLARTESİ MAÇLARI
23 Nisan 2016 Cumartesi günü Nurettin Zafer stadındasaat 11.30’da Düzcespor-Elmacıkspor (U13), saat 13.00’te SisYalıtım Kuzey Yıldızıspor-Cumayeri Belediyespor (U13)saat 14.30’da Düzce Ayyıldızspor-Düzce Modern Eğitimciler (U13) saat 16.00’da Beyköy Belediyespor-Kaynaşlı Belediyespor (U13) saat 17.30’da Düzce Belediyespor-Akçakocaspor(U14 baraj maçı) saat 19.00’da Çamlıspor-Öz Balatlıspor ( 2.amatör) Akçakoca stadında saat 17.00’de Beyörenspor-Hamidiyespor (2. Amatör) maçları oynanacak.
PAZAR MAÇLARI
24 Nisan 2016 Pazar günü gündem yoğun. Günün maçlarında Nurettin Zafer sdadında saat saat 13.00’te Beçispor-Yaylaspor ( 2.amatör) saat 15.00’te Kabalakspor-Düzce 1907 ( 2.amatör) saat 17.00’de Düzce modern Eğitimciler-Düzce Gençlerbirlispor ( 2.amatör) Şıralık 1 stadında saat 15.00’te Doğanlıspor-Kutlu Köy Gençlik ( 2. Amatör) saat 17.00’de Asspor-Çamköyspor ( 2. Amatör) Gölyaka stadında saat 15.00’te Hacıyakupspor-Kurtyusupor ( 2. Amatör) saat 17.00’de Kuyudüzüspor-Tavak Çimenspor ( 2.amatör) 18Temmuz şehir stadında saat 15.307da Akçakocaspor-/Sivrikaya Sinerjispor ( BAL  bara maçı) takımları puan mücadelesi yapacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Birileri Düzcespor'u düşürecek

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.