h Dolar %
h Euro %
h Tam Altın 7.963,68 %0,85%
h BIST100 %
a İkindi Vakti 16:53
Düzce 23°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

Bal’da işlem tamam

12 grupta 157 takımın katılımıyla 19 Eylül 2015 tarihinde başlayan müsabakalar sonunda grup birincisi olarak play-off müsabakalarına katılmaya hak kazanan takımlar şöyle:

1. Grup: 12 Bingölspor
2. Grup: Elaziz Belediyespor
4. Grup: Erbaaspor
5. Grup: Sarayönü Belediyespor
6. Grup: Türk Metal Kırıkkalespor
7. Grup: Afjet Afyonspor
8. Grup: Halide Edip Adıvarspor
9. Grup: Kütahyaspor
10. Grup: Muğlaspor
11. Grup: Sultangazispor
12. Grup: Kocaelispor

3. Grupta, ligi aynı puanla bitiren ve kendi aralarında oynadıkları müsabakalarda da eşitlik olan Iğdır Arasspor ile Karaderespor takımları arasında önümüzdeki günlerde tarafsız bir sahada oynanacak müsabaka sonucunda alınacak sonuca göre grup birincisi belirlenecek.

Bölgesel Amatör Ligi Statüsü gereği 1. kademe play-off müsabakaları, grup birincilerinin katılımıyla aşağıda belirtilen şekilde eşleşerek, tarafsız sahalarda tek maç eleme usulü oynanacak.

1. Maç: 12 Bingölspor – Elaziz Belediyespor
2. Maç: Erbaaspor ile Iğdır Araspor, Karadere Spor galibi
3. Maç: Sarayönü Belediyespor – Türk Metal Kırıkkalespor
4. Maç: Afjet Afyonspor – Halide Edip Adıvarspor
5. Maç: Kütahyaspor – Muğlaspor
6. Maç: Sultangazispor – Kocaelispor

Müsabakalar sonunda galip gelen 6 takım, Spor-Toto 3. Lig’e çıkmaya hak kazanacak.

1, 3, 4, 5 ve 6. maçlar 23-24 Nisan 2016 tarihlerinde, 2. maç ise Iğdır Arasspor – Karaderespor müsabakasının tamamlanmasından sonra oynanacak. 1. Kademe play-off  müsabakaları sonunda galip gelen 6 takım Spor Toto 3. Lig’e çıkmaya hak kazanacak. Mağlup olan 6 takımın statüye göre yapılacak eşleşme sonucunda oynayacakları 2. kademe play-off müsabakaları ile 3 takım daha Spor Toto 3. Lig’e çıkmaya hak kazanacak.

Müsabaka programı

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat

24.04.2016-15:00

12 BİNGÖLSPOR

ELAZİZ BELEDİYESPOR

4 EYLÜL -SİVAS

24.04.2016-15:00

SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR

TÜRK METAL KIRIKKALESPOR

YENİŞEHİR -AFYONKARAHİSAR

24.04.2016-15:00

AFJET AFYONSPOR

HALİDE EDİP ADIVARSPOR

ATATÜRK -BALIKESİR

24.04.2016-15:00

KÜTAHYASPOR

MUĞLASPOR

ATATÜRK -ISPARTA

24.04.2016-15:00

SULTANGAZİ SPOR

KOCAELİSPOR

ATATÜRK -ESKİŞEHİR

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

2015 YILINDA DÜZCE’DE SPOR(73)

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.