h Dolar %
h Euro %
h Tam Altın 7.515,81 %0,00%
h BIST100 %
a Akşam Vakti 20:07
Düzce 11°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

Amatörde tam 23 maç

ad826x90
ad826x90

Düzce’li futbolseverler U13, 2. Amatör, Süper amatör ve U17 Türkiye şampiyonası kategorilerinde toplam 23 maç izleyebilecekler.

CUMARTESİ MAÇLARI

02 Nisan 2016 Cumartesi günü Nurettin Zafer stadında saat 11.30’da Düzce Belediyespor-Elmacıkspor (U13) saat 13.00’te U17 Türkiye şampiyonası(Kuralar yarın çekilecek) saat 15.//’te U17 Türkiye şampiyonası, saat 17.00’de Asspor-Kuyudüzüspor ( 2.amatör) saat 19.00’da Yaylaspor-Tavak Çimenspor ( 2. Amatör) Kaynaşlı stadında saat 16.00’da Kaynaşlı Belediyespor-Gölyakaspor ( süper amatör) Şıralık 1 stadında Cumayeri Belediyespor-Düzce İdmanyurduspor ( U13) saat 16.00’da Düzce Belediyespor-Cumayeri Belediyespor (süper amatör) Şıralık 2 stadında saat 14.30’da Düzce Ayyıldızspor-Kaynaşlı Belediyespor (U13) saat 16.00’da Beyköy Belediyesor-Akçakocaspor (U13) maçları oynanacak.

PAZAR MAÇLARI

ad826x90

03 Nisan 2016 Pazar günü gündem yoğun.Günün maçlarında Nurettin Zafer stadında saat 11.30’da Sis Yalıtım Kuzey Yıldızıspor-Düzcespor (U13) saat 13.00’te U17 Türkiye şampiyonası, saat 15.00’te U17 Türkiye şampiyonası,saat 17.0’de Aydınpınarspor-Aziziyespor (Süper amatör), saat 19.00’da Düzce Gençlerbirlispor-Hamidiyespor (2.amatör) Şıralık 1 stadında saat 12.00’de Çamköyspor-Dikmelispor( 2.amatör) saat 14.00’te Kabalakspor-Beyörenspor ( 2. Amatör) saat 16.00’da Doğanlıspor-Hacıkakupspor ( 2. Amatör)Şıralık 2 stadında saat 12.00’de Düzce 1907-Düzce İdmanyurduspor( 2.amatör) saat 14.00’te Sivrikaya sinerjispor-Bahçeköyspor ( süper amatör) saat 16.00’da Kutlu Köy Gençlik-Kirazlıspor ( 2.amatör) Gümüşova stadında saat 14.00’te Öz Süt Avlayanspor-Üçköprüspor ( süper amatör) Akçakoca stadında saat 15.00’te ÖzBalatlıspor-Kursyusupor( 2. Amatör) takımları puan mücadelesi yapacak.

 

ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Düzcespor yine seyircisiz oynayacak

HIZLI YORUM YAP

r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.