h Dolar %
h Euro %
h Tam Altın 7.246,38 %0,22%
h BIST100 1.407,76 %-0.10
a Öğle Vakti 13:00
Düzce 11°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

21 maç 21 heyecan

ad826x90
ad826x90

CUMARTESİ MENÜSÜ

Düzce amatör futbolda 26 Mart 2016 Cumartesi günü Nurettin Zafer stadında saat 11.0’de Kaynaşlı Belediyespor-Düzce Modern Eğitimciler (U13), saat 12.30’da Düzce 1907-Beyköy Belediyespor (U13) saat 14.00’te Elmacıkspor-Sis Yalıtım Kuzey Yıldızıspor (U13)saat 15.30’da Akçakocaspor-Düzce Ayyıldızspor (U13) saat 17.00’de Kurtsuyuspor-Kutlu Köy Gençlik ( 2. Amatör) saat 19.00’da Dikmelispor-Asspor ( 2. Amatör) Şıralık 1 stadında saat 13.30’da Düzce İdmanyurduspor-Düzce Belediyespor (U13) saat 15.00’te Düzcespor-Cumayeri Belediyespor ( U13)Akçakoca stadında saat 16.00’da Beyörenspor-Düzce Modern Eğitimcilerspor ( 2. Amatör) maçları oynanacak.

PAZAR MENÜSÜ

26 Mart 2016 Cumartesi günü başlayan futbol 27Mart 2016 Pazar günü de devam edecek. Günün maçlarında Nurettin Zafer stadında saat 11.00’de Düzce Gençlik Hizmetlerispor-Bursa Kanal Boyu Nilüferspor ( Bayanlar 3. Futbol ligi) saat 13.00’te Düzce İdmanyurrduspor-Kabalakspor ( 2. Amatör),saat 15.00’te Kirazlıspor-Doğanlıspor ( 2. Amatör) saat 17.00’de Hamidiyespor-Düzce 1907 (2.amatör) Gölyaka stadında saat 12.00’de Hacıyakupspor-Çamlıspor ( 2. Amatör) saat 14.00’te Kuyudüzüspor-Beçispor ( 2.amatör) saat 16.00’da Gölyakaspor-Öz Süt Avlayanspor (Süperamatör) Bahçeköy stadında saat 15.00’te Bahçeköyspor-Yığılcaspor ( süper amatör) Kaynaşlı stadında saat 14.00’te Tavak Çimenspor-Çamköyspor (2. Amatör) saat 15.00’te Üçköprüspor-Düzce Belediyespor ( süperamatör) Gümüşova stadında saat 15.00’te Cumayeri Belediyespor-Sivrikaya Sinerjispor (süperamatör) Çilimli stadında saat 15.00’te Çilimli Belediyespor-Kaynaşlı Belediyespor (süperamatör) takımları puan mücadelesi yapacak.

ad826x90

ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Pota'da son kez

HIZLI YORUM YAP

r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.