h Dolar %
h Euro %
h Tam Altın 7.515,81 %0,00%
h BIST100 %
a Akşam Vakti 20:07
Düzce 11°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

Düzcespor Osmanlıspor

ad826x90
ad826x90

Düzcespor U14 ve U15 takımları takımı 12 Mart 2016 Cumartesi günü Düzce’de Osmanlıspor, U16 takımı 12 Mart 2016 Cumartesi günü deplasmanda Osmanlıspor, U17 takımı 13 Mart 2016 Pazar günü Düzce’de Karabük Demirçelikspor ile karşılaşacak. U19 takımının bu hafta sonu maçı yok. 

LİGDE YAPTIĞIMIZ  MAÇLAR

U14 TAKIMI:

Anadolu Selcçukluspor-Düzcespor:1-1,Düzcespor-Kardemir Karabükspor:4-1,Düzcespor-Eskişehirspor:2-0,Çorum Belediyespor-Düzcespor:2-2,Düzcespor-Boluspor:2-1.  Zonguldak Kömürspor-Düzcespor.0-1,Osmanlıspor-Düzcepor:3-0,Düzcespor –Ankaragücü:0-0,Gençlerbirlispor-Düzcespor:1-1,Düzcespor-Anadolu Selçukluspor:2-0,Kardemir Karabükspor-Düzcespor :2-3,Düzcespor-Çorum Belediyespor:4-2,Boluspor-Düzcespor:3-0,Düzcespor-Zonguldakspor:4-2,Osmanlıspor-Düzcespor :5-1

ad826x90

U15 TAKIMI:

Konya Anadolu Selçukluspor-Düzcespor:1-0,Düzcespyor-kardemir Karabükspor:3-5,Gençlerbirlispor-Düzcespor:5-0,Düzcespor-Eskişehirspor:0-4,Çorum Belediyespor-Düzcespor:0-0,Düzcespor-Boluspor:2-7, Zonguldak Kömürspor:1-2,Osmanlıspor-Düzcespor:6-0,Düzcespor-Ankaragücü:1-15,Düzcespord-Anadolu Selçukluspor: 1-1,Kardemir Karabükspor-Düzcespor:5-2,Düzcespor-Çorum Belediyespor:1-3,Boluspor-Düzcespor:7-0,Düzcespor-Zonguldakspor:1-0,Torku Konyaspor-Düzcespor:1-2

U16 TAKIMI:

Düzcespor-Konya Anadolu Selçukluspor:0-1,Kardemir Karabükspor-Düzcespor:2-0, Düzcespor-Gençlerbirlispor:1-2,Eskişehirspor-Düzcespor:6-2,Düzcespor-Çorum Belediyespor:2-1,Boluspor-Düzcespor:1-0  U, Düzcespor-Zonguldak Kömürspor :1-0,Düzcespor-Osmanlıspor:0-2,Ankaragücü-Düzcespor:3-0,Anadolu Selçukluspor-Düzcespor:0-4,Düzcepor-Kardemir Karabükspor:2-2,Çorum Belediyespor-Düzcespor:3-2,Düzcespor-Boluspor:1-4,Zonguldakspor-Düzcespor:2-2,Düzcespor-Torku Konyaspor:1-2

U 17 TAKIMI:

Düzcespor-Anadolu Selçukluspor:2-3, Kardemir Karabükspor-Düzcespor:1-2,Düzcespor-Gençlerbirlispor:1-4, Çorum Belediyespor-Düzcespor:4-1,Düzcespor-Zonguldak Kömürspor:1-1 Torku Konyaspor-Düzcespor: 1-0,Düzcespor-MKE Ankaragücü:0-1,Çorum Belediyespor-Düzcespor:1-1,Konya Anadolu Selçukluspor-Düzcespor:3-1,Gençlerbirlispor-Düzcespor:1-0,Zonguldakspor-Düzcespor:1-3,Düzcespor-Torku Konyaspor:1-2,Osmanlıspor-Düzcespor:13-0,,Konya Anadolu Selçukluspor-Düzcespor:2-1

U19 TAKIMI:

Kocaali Birlikspor-Düzcespor:2-1, Düzcespor-Çorumspor:1-1, Darıca Gençlerbirlispor-Düzcespor:2-1,Düzcespor-Zonguldak Kömürspor:0-1,Tavşanlı Linyitspor-Düzcespor:2-1, Düzcespor-Sakaryaspor:0-9, Ankaragücü-Düzcespor:5-0, Düzcespor-Anadolu Selçukluspor:1-1,Gölcükspor-Düzcespor:1-0,Düzcespor-Darıca Gençlerbirlispor:4-3,Düzcespor-Tavşanlı Linyitspor: 0-2,Sakaryaspor-Düzcespor:4-1,Kocaeli Birlikspor-Düzcespor:2-1,Gölcükspor-Düzcespor:3-0,Çorumspor-Düzcespor:2-1,Darıca Gençlerbirlispor-Düzcespor3-1

RAKİPLERİMİZ

U 14 GRUBU

ad826x90

Gelişim liglerinin en alt kategorisinde temsilcimiz Düzcespor Torku Konyaspor, Zonguldak Kömürspor, Osmanlıspor, Boluspor, Ankaragücü, Çorum Belediyespor, Konya Selçukluspor, Kardemir Karabükspor ve Eskişehirspor ile aynı grupta yer aldı. 

U15 GRUBU

Düzcespor grubunda Torku Konyaspor, Zonguldak Kömürspor, Osmanlıspor, Boluspor, Ankaragücü, Çorum Belediyespor, Konya Selçukluspor, Kardemir Karabükspor ve Eskişehirspor ile mücadele ediyor.

U 16 GRUBU

Kırmızı lacivertliler U 16 grubunda Torku Konyaspor, Zonguldak Kömürspor, Osmanlıspor, Boluspor, Ankaragücü, Çorum Belediyespor, Konya Selçukluspor, Kardemir Karabükspor ve Eskişehirspor ile puan mücadelesi yapıyor.

U 17 GRUBU

Kırmızı lacivertliler Elit Akademi   U 17 liginde de İç Anadolu  bölgesinde Çorum Belediyespor, Kardemir Karabükspor, Konya Anadolu Selçukluspor, MKE Ankaragücü, Osmanlıspor, TKİ Tavşanlı Linyitspor, Korku Konyaspor, Zonguldak Kömürspor takımları ile üst tur mücadelesi yapıyor. 

U19 GRUBU

Bölgesel Gelişim  U19 liginde Marmara grubunda mücadele eden temsilcimiz Bursa Nilüferspor, Çorum Belediyespor, Dardanelspor, Darıca Gençlerbirliğispor, Gölcükspor, İnegölspor, Kırklarelispor, Kocaeli Birlikspor, Konya Anadolu Selçukluspor, MKE Ankaragücü, Sakaryaspor, TKİ Tavşanlı Linyitspor, Yeşil Bursaspor ve Zonguldak Kömürspor ile puan mücadelesi yapıyor.

ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Pota'da rakip Büyükşehir

HIZLI YORUM YAP

r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.